Wielkopolska. Pociąg uderzył w motocykl

MOTOŚWIAT
Wielkopolska. Pociąg uderzył w motocykl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jak poinformował kpt. Marcin Rosik z ostrowskiej straży pożarnej – Dwie osoby podróżujące motocyklem zostały śmiertelnie potrącone przez pociąg w wielkopolskiej miejscowości Garki.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 22 listopada, o godzinie 20:37 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Garkach w powiecie ostrowskim.

Jak ustaliła policja – motocyklem poruszały się dwie osoby, w które uderzył pociąg osobowy relacji Wrocław – Warszawa. W wypadku zginęło dwóch mieszkańców Garek w wieku 30 i 35 lat.

W chwili zderzenia w pociągu znajdowało się 90 pasażerów, nad którymi opiekę przejęła straż ochrony kolei. Trwa dochodzenie mające wyjaśnić przyczynę wypadku.

(Photo by Andrey Kremkov on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak myć motocykl?
Jak myć motocykl?
Jak umyć motocykl, tak, żeby nie uszkodzić i nie zmatowić lakieru, a zabezpieczyć pojazd przed zniszczeniem i korozją? Poznaj kilka naszych rad dotyczących pielęgnacji motocykla.
Jak szlabany parkingowe mogą poprawić bezpieczeństwo na parkingach?
Jak szlabany parkingowe mogą poprawić bezpieczeństwo na parkingach?
W dzisiejszym artykule przedstawimy, w jaki sposób szlabany parkingowe wpływają na bezpieczeństwo w obrębie parkingów!
Co kryje się pod skrótem SEO?
Co kryje się pod skrótem SEO?
Słowo SEO to skrót pochodzący od trzech anglojęzycznych słów Search Engine Optimization i opisuje wieloetapową czynność, polegającą na poprawie pozycji wybranej witryny w wyszukiwarce Google.
Ostatnie wpisy