Gorzowscy motocykliści w walce o autodrom z prawdziwego zdarzenia

MOTOŚWIAT
Gorzowscy motocykliści w walce o autodrom z prawdziwego zdarzenia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy jednośladów rodem z Gorzowa Wielkopolskiego postanowili rozpocząć działania w sprawie budowy toru dla motocykli w rodzimym mieście. Projekt znalazł się w budżecie obywatelskim na 2022 roku w ramach kategorii ogólnomiejskiej i jest już po pozytywnej weryfikacji.

Projekt potrzebuje wyłącznie największej liczby głosów w swojej kategorii. Docelowo tor miałby powstać przy ul. Fabrycznej. Głosowanie ruszy już we wrześniu w ramach budżetu obywatelskiego 2022 roku. Pozytywne przegłosowanie budowy toru nie będzie wcale łatwe – na liście znalazło się aż 12 projektów.

Starania gorzowskich fanów jednośladów w sprawie własnego toru rozpoczęły się już w 2015 roku, jednak jak na razie bez sukcesów. Inicjatorzy postanowili nieco zmodyfikować pomysł i ograniczyć wielkość placu do 1300 m2. Według szacunkowego kosztorysu, budowa pochłonęłaby 560 445 złotych.

Głosowanie potrwa od 6. do 20. września.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

trzy × 3 =

Rekomendowane
11-13 czerwca odbędą się testowe jazdy motocyklami na Dolnym Śląsku. Zarejestruj się już teraz!
11-13 czerwca odbędą się testowe jazdy motocyklami na Dolnym Śląsku. Zarejestruj się już teraz!
Marzysz o najnowszym Triumphie? Teraz nadarzyła się okazja, by przetestować motocykle marki.
Jak nowoczesne hale namiotowe zmieniają oblicze przechowywania w rolnictwie?
Jak nowoczesne hale namiotowe zmieniają oblicze przechowywania w rolnictwie?
Odkryj, jak hale namiotowe rewolucjonizują rolnictwo, oferując elastyczne i ekonomiczne rozwiązania do przechowywania plonów i sprzętu. Dowiedz się, dlaczego rolnicy coraz częściej wybierają nowoczesne konstrukcje jako alternatywę dla tradycyjnych magazynów.
Postoje na motocyklu – jakie zasady powinieneś zachować, aby sprawiły przyjemność?
Postoje na motocyklu – jakie zasady powinieneś zachować, aby sprawiły przyjemność?
Jak zaplanować podróż, aby ona sama oraz jej nieodłączny element – postoje były przyjemnością?
Ostatnie wpisy