Honda Gold Wing będzie miała radary – o chodzi?

MOTOŚWIAT
Honda Gold Wing będzie miała radary – o chodzi?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Honda chętnie wprowadza innowacje do swoich motocykli. Teraz planowane są radary w turystycznym modelu Gold Wing, dzięki którym jego użytkownicy będą mogli korzystać z adaptacyjnego tempomatu. 

Celem motocykli turystycznych jest zapewnienie możliwie największego komfortu podróży. Z tego powodu w ostatnim czasie coraz popularniejsze w tym segmencie stają się radary oraz adaptacyjny tempomat. Na jego wprowadzenie zdecydowała się również Honda w kultowym modelu Gold Wing. 

Szkice patentowe, które zostały znalezione przez pochodzący z Niemiec magazyn „Motorrad”, mówią, że Gold Wing będzie wyposażony w dwa radary. Pierwszy z nich w okolicy reflektora, a drugi, czyli tylny, w kufrze. Dzięki temu na wyświetlaczu kierowca Hondy Gold Wing będzie mógł zobaczyć swą odległość od pojazdów z przodu oraz z tyłu, ustalić, jaka ma być utrzymywana i po prostu cieszyć się podróżą, która będzie znacznie mniej obciążająca.

Zdj. główne: werbeguru/pixabay.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Garażowanie motocykla – najważniejsze zasady
Garażowanie motocykla – najważniejsze zasady
Odpowiednie garażowanie motocykla to obowiązek, który przełoży się na stan motocykla podczas trwania następnego sezonu. Sprawdź, jak najlepiej zadbać o swój dwuślad.
Postój na motocyklu – co jaki czas warto się zatrzymać?
Postój na motocyklu – co jaki czas warto się zatrzymać?
Wybierasz się w długą trasę na motocyklu? Zastanawiasz się, kiedy, jak często i gdzie najlepiej robić postoje? Zapoznaj się z naszym poradnikiem.
Isle of Man TT 2021 anulowane
Isle of Man TT 2021 anulowane
Wraz z odwołaniem wyścigu TT, władze wyspy poinformowały, że pod znakiem zapytania stoją również inne wydarzenia zaplanowane na przyszły rok.
Ostatnie wpisy