Hybrydy marki Volkswagen w korzystnym leasingu

Aktualności
Hybrydy marki Volkswagen w korzystnym leasingu
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Volkswagen to marka samochodów oferująca korzystne rozwiązania dla biznesu. Szeroka gama modelowa, zaawansowane technologie, bezpieczeństwo a także ekonomiczne i niezawodne silniki to zalet aut marki Volkswagen. Dzięki atrakcyjnemu finansowaniu od Volkswagen Financial Service, Volkswagen hybrydowy jest dostępny dla Twojej firmy w atrakcyjnej i niskiej racie w leasingu JAK ABONAMENT.

Wielu specjalistów od rynku motoryzacyjnego jak mantrę powtarza, że elektryfikacja samochodów to już nawet nie tyle przyszłość, co teraźniejszość. Owa elektryfikacja przejawia się nie tylko coraz szerszą gamą modelową samochodów w pełni elektrycznych w ofercie poszczególnych producentów, ale również rosnącym udziałem samochodów hybrydowych. Wśród nich wyróżniamy dwa rodzaje pojazdów: hybrydę plug-in (PHEV) i hybrydę mild (MHEV).

Hybryda Plug-in (PHEV)

To rodzaj hybrydy, w której energię uzupełniamy za pomocą ładowarki, co pozwala na pokonanie określonego dystansu w trybie całkowicie elektrycznym. Volkswagen oferuje wiele modeli z tym rodzajem napędu, które są doskonałym wyborem zarówno dla floty firmowej, jak i dla klientów indywidualnych.

Hybryda Mild (MHEV)

W hybrydach mild, silnik elektryczny wspomaga jednostkę spalinową, nie mając jednak możliwości jazdy w trybie elektrycznym na dłuższe dystanse. Ten rodzaj hybrydy jest idealny dla tych, którzy chcą oszczędzać paliwo i przyczynić się do ochrony środowiska, nie rezygnując z tradycyjnej jednostki napędowej.

Przykładowe hybrydy od Volkswagena

Volkswagen oferuje szeroki wybór modeli z napędem hybrydowym, spełniających różne potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych. Oto niektóre z nich:

  1. Volkswagen Golf – Klasyczny model kompaktowy, który od dziesięcioleci cieszy się ogromną popularnością. Wersje hybrydowe tego modelu oferują oszczędne i ekologiczne rozwiązania.
  2. Volkswagen Golf Variant – Jeśli potrzebujesz większej przestrzeni, Golf Variant z napędem hybrydowym to doskonały wybór. Zachowuje charakter Golfa, oferując przy tym znacznie więcej miejsca na bagaż.
  3. Volkswagen Touareg – Jeśli szukasz luksusowego SUV-a z hybrydowym napędem, Touareg to doskonała opcja. Wersja hybrydowa plug-in oferuje mocne osiągi i niskie spalanie.
  4. Volkswagen Arteon i Arteon Shooting Brake – Modele te są eleganckie, komfortowe i idealnie nadają się jako samochody firmowe. Dostępne są w wersjach z napędem PHEV.

Korzystne finansowanie od Volkswagen Financial Services

Oprócz szerokiej gamy modeli hybrydowych, Volkswagen oferuje atrakcyjne formy finansowania, które przyciągają wielu klientów biznesowych. Volkswagen Financial Service proponuje różne opcje, które pozwalają dostosować finansowanie do indywidualnych potrzeb.

Volkswagen hybrydowy w korzystnym leasingu to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zainwestować w ekologiczny i oszczędny flotowy samochód. Dzięki elastycznym opcjom finansowania od Volkswagen Financial Services, możesz dostosować ofertę do swoich potrzeb i budżetu. Wybierając hybrydę marki Volkswagen, dbasz nie tylko o środowisko, ale także o efektywność i komfort jazdy Twojej floty.

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Policyjny pościg za motocyklem zakończony kontrowersją
Policyjny pościg za motocyklem zakończony kontrowersją
20-latek próbował uniknąć policyjnej kontroli. W rezultacie dopuścił się wielu wykroczeń - poruszał się z nadmierną prędkością, zmuszając innych kierujących do zjeżdżania na pobocze, jechał kilkanaście metrów chodnikiem.
Co zrobić, aby przesyłka nie została uszkodzona?
Co zrobić, aby przesyłka nie została uszkodzona?
Podpowiadamy, jak spakować przesyłkę, by bezpiecznie dotarła do nadawcy.
Chopper do 10 000 złotych. Co wybrać?
Chopper do 10 000 złotych. Co wybrać?
Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych chopperów do 10 tysięcy złotych. Sprawdź, na co zwrócić uwagę i czym się kierować przy wyborze pierwszego choppera.
Ostatnie wpisy