Dla poznaniaków zamknięte stoki to żaden problem. Zapalonego narciarza ciągnął quad [NAGRANIE]

OnetraceMOTOŚWIAT

Dla poznaniaków zamknięte stoki to żaden problem. Zapalonego narciarza ciągnął quad [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć stoki narciarskie w końcu otwarto 12 lutego, to niepewna sytuacja związana z zimowym wypoczynkiem popchnęła zapalonych narciarzy do stosowania nadzwyczajnych środków. Chociażby na poznańskich Zawadach można było zaobserwować niecodzienny widok quada ciągnącego mężczyznę na nartach. Nagranie, na którym widać trafiło do sieci dzięki lokalnemu serwisowi informacyjnemu epoznan.pl. (Photo by Samuel Ferrara on Unsplash)

Do OSP w Malinówce trafił quad ratowniczy!
Jakie quady może prowadzić kierowca z kategorią B?
Czy quad może służyć do transportu i poruszania się? Podpowiadamy

Choć stoki narciarskie w końcu otwarto 12 lutego, to niepewna sytuacja związana z zimowym wypoczynkiem popchnęła zapalonych narciarzy do stosowania nadzwyczajnych środków.

Chociażby na poznańskich Zawadach można było zaobserwować niecodzienny widok quada ciągnącego mężczyznę na nartach. Nagranie, na którym widać trafiło do sieci dzięki lokalnemu serwisowi informacyjnemu epoznan.pl.

(Photo by Samuel Ferrara on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.