Honda Gold Wing będzie miała radary – o chodzi?

OnetraceMOTOŚWIAT

Honda Gold Wing będzie miała radary – o chodzi?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz większa liczba motocykli turystycznych jest wyposażona w radary i adaptacyjny tempomat. Teraz te technologie trafią również do Hondy Gold Wing.

Motocykl z systemem poziomowania? Honda pokazała pierwszy egzemplarz!
Honda VF500F – co warto wiedzieć o tym modelu?
Najciekawsze motocykle turystyczne od Hondy – zobacz nasze top 5

Honda chętnie wprowadza innowacje do swoich motocykli. Teraz planowane są radary w turystycznym modelu Gold Wing, dzięki którym jego użytkownicy będą mogli korzystać z adaptacyjnego tempomatu. 

Celem motocykli turystycznych jest zapewnienie możliwie największego komfortu podróży. Z tego powodu w ostatnim czasie coraz popularniejsze w tym segmencie stają się radary oraz adaptacyjny tempomat. Na jego wprowadzenie zdecydowała się również Honda w kultowym modelu Gold Wing. 

Szkice patentowe, które zostały znalezione przez pochodzący z Niemiec magazyn „Motorrad”, mówią, że Gold Wing będzie wyposażony w dwa radary. Pierwszy z nich w okolicy reflektora, a drugi, czyli tylny, w kufrze. Dzięki temu na wyświetlaczu kierowca Hondy Gold Wing będzie mógł zobaczyć swą odległość od pojazdów z przodu oraz z tyłu, ustalić, jaka ma być utrzymywana i po prostu cieszyć się podróżą, która będzie znacznie mniej obciążająca.

Zdj. główne: werbeguru/pixabay.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.