Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym

OnetraceMOTOŚWIAT

Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Hero rozpoczęło swoją działalność w 1984 roku współpracując z japońską Hondą. Choć firma ta przez lata skupiała się na indyjskim rynku, to od jakiegoś czasu rozpoczęła ekspansję.

Pożądane zachowania motocyklistów na drodze – oto nasze rady!
Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?
Motocykl na kat. B: Husqvarna Svartpilen 125 atakuje rynek

Indyjski gigant bardzo szybko stał się jednym z największych producentów motocykli na świecie. Potwierdzają to przede wszystkim liczby – Hero zbliża się do 100 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Indie to gigantyczny rynek zbytu z jeszcze większym potencjałem. Wynika to przede wszystkim z zamiłowania obywateli Indii do jednośladów. Jeszcze całkiem niedawno pisaliśmy, że inna tamtejsza marka Bajaj stała się najbardziej wartościową firmą motocyklową na świecie.

Hero rozpoczęło swoją działalność w 1984 roku współpracując z japońską Hondą. Choć firma ta przez lata skupiała się na indyjskim rynku, to od jakiegoś czasu rozpoczęła ekspansję na rynki Ameryki Łacińskiej, Afryki i Azji, gdzie chętnie kupuje się tanie i proste jednoślady z mniejszymi silnikami.

To właśnie dlatego, w ciągu zaledwie 37 lat działalności, Hero będzie mogło pochwalić się nie lada osiągnięciem sprzedaży aż 100 milionów egzemplarzy.

(Fot. materiały prasowe Hero)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.