Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych

OnetraceMOTOŚWIAT

Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przed wsiadaniem na motocykl warto pomyśleć dwa razy. Boleśnie przekonał się o tym 37-letni mężczyzna z powiatu skierniewickiego. Miejmy nadzieję, że zapamiętą tę lekcję do końca życia.

Sięgamy głębiej do kieszeni? Polacy chętniej kupują droższe motocykle
Znany artysta, Leo Porfirio, połączył trzy rodzaje jednośladów!
Kredyt na motocykl. Czy to się opłaca?

37-letni kierujący motocyklem został zatrzymany do kontroli drogowej przez łowicką drogówkę. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna był nietrzeźwy.

Stachlew, 9 maja 2021 roku. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do obowiązkowej kontroli kierującego motocyklem marki Benelli. W skutek czynności służbowych, funkcjonariusze wykazali, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 37-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego pożegnał się jak na razie wyłącznie z prawem jazdy. Teraz grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci apelują o rozsądek.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.