Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych

OnetraceMOTOŚWIAT

Łowicz: motocyklista na podwójnym gazie trafił w ręce mundurowych

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Przed wsiadaniem na motocykl warto pomyśleć dwa razy. Boleśnie przekonał się o tym 37-letni mężczyzna z powiatu skierniewickiego. Miejmy nadzieję, że zapamiętą tę lekcję do końca życia.

Segway: wodorowy motocykl stylizowany na maszynach z filmu „Tron”
Zamówienia „na wynos” przyczyniły się do wzrostu zainteresowania skuterami na minuty
Śmiertelny wypadek policjanta. Jadąc motocyklem, zderzył się z lawetą…

37-letni kierujący motocyklem został zatrzymany do kontroli drogowej przez łowicką drogówkę. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna był nietrzeźwy.

Stachlew, 9 maja 2021 roku. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do obowiązkowej kontroli kierującego motocyklem marki Benelli. W skutek czynności służbowych, funkcjonariusze wykazali, że mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 37-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego pożegnał się jak na razie wyłącznie z prawem jazdy. Teraz grozi mu kara do dwóch lat więzienia.

Policjanci apelują o rozsądek.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.