Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

OnetraceMOTOŚWIAT

Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu.

Kawasaki przeciera szlaki – pracuje nad trójkołowcem
Czy można kupić dobry kask na motocykl za 200 złotych?
Dlaczego motocykliści się pozdrawiają? Sprawdź, co znaczy ta tradycja

Niepozorna sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Nikogo nie trzeba przekonywać jak niebezpieczne mogą być jednoślady w niedoświadczonych rękach.

Jakby tego było mało, na nagraniu widać, że zarówno ojciec ani syn nie nałożyli kasków ochronnych przed przejażdżką. Co więcej, chłopiec ledwo sięga do sprzęgła i hamulca. Katastrofa wisiała w powietrzu.

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu. Rynek pęka w szwach od pit-bików, czy też mini-crossów. Może warto na nie zwrócić uwagę? Co myślicie o tej sytuacji?

(Photo by Jan Starek on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.