Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

OnetraceMOTOŚWIAT

Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu.

Już 10 kwietnia rusza Warszawski Bazar Motocyklowy!
Filipny. Tamtejszy rząd chce zakazać jazdy na motocyklu z pasażerem
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki

Niepozorna sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Nikogo nie trzeba przekonywać jak niebezpieczne mogą być jednoślady w niedoświadczonych rękach.

Jakby tego było mało, na nagraniu widać, że zarówno ojciec ani syn nie nałożyli kasków ochronnych przed przejażdżką. Co więcej, chłopiec ledwo sięga do sprzęgła i hamulca. Katastrofa wisiała w powietrzu.

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu. Rynek pęka w szwach od pit-bików, czy też mini-crossów. Może warto na nie zwrócić uwagę? Co myślicie o tej sytuacji?

(Photo by Jan Starek on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.