Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

OnetraceMOTOŚWIAT

Ojciec pozwolił chłopcu poprowadzić motocykl. Wyraz lekkomyślności? [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu.

Harley-Davidson. Model XA – czyli amerykański motocykl z silnikiem boksera
2000 kilometrów w ciągu 24 godzin na motocyklu MV Agusta Turismo
Ważny wyrok NSA: kask i ubranie motocyklowe będzie można wliczyć w koszty działalności!

Niepozorna sytuacja mogła skończyć się tragicznie. Nikogo nie trzeba przekonywać jak niebezpieczne mogą być jednoślady w niedoświadczonych rękach.

Jakby tego było mało, na nagraniu widać, że zarówno ojciec ani syn nie nałożyli kasków ochronnych przed przejażdżką. Co więcej, chłopiec ledwo sięga do sprzęgła i hamulca. Katastrofa wisiała w powietrzu.

Choć nie mamy nic przeciwko temu, by uczyć dzieci jazdy na dwóch kółkach, to nie powinno się to odbywać na pełnowymiarowym motocyklu. Rynek pęka w szwach od pit-bików, czy też mini-crossów. Może warto na nie zwrócić uwagę? Co myślicie o tej sytuacji?

(Photo by Jan Starek on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.