Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii  amerykańskiej marki

OnetraceMOTOŚWIAT

Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pan America to nietypowy motocykl w drzewie genealogicznym amerykańskiej marki. Turystyk na każdą drogę, który rusza właśnie w nieznany sobie teren.

Ile kosztuje nowy Harley Davidson? Analizujemy ceny legendy!
Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!
Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?

Fani amerykańskiej marki w końcu doczekali się najnowszej produkcji koncernu. Liczne zapowiedzi, zdjęcia i filmy wyłącznie podsycały już i tak podekscytowanych miłośników.

Pan America to nietypowy motocykl w drzewie genealogicznym amerykańskiej marki. Turystyk na każdą drogę, który rusza właśnie w nieznany sobie teren.

Nie zanosi się jednak, by Harley-Davidson miał w najbliższym czasie znów obrać eksperymentalny kierunek. Szef koncernu Jochen Zeitz zapowiedział powrót do klasycznych motocykli marki.

Silnik – Revolution Max 1250 – przenosi obciążenia wraz z ramą i stanowi widlastą dwucylindrową jednostkę. Pojemność wynosi 1250 cm3 i oferuje solidne 152 KM przy 8750 obr./min. oraz maksymalny moment obrotowy równy 128 Nm przy 6750 obr./min.

Pan America 1250 kosztuje 71 970 złotych!

(Fot. Materiały prasowe, Harley-Davidson)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.