Prezent na Dzień Chłopaka – co kupić fanowi motocykli?

OnetraceMOTOŚWIAT

Prezent na Dzień Chłopaka – co kupić fanowi motocykli?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty masz w domu miłośnika motocykli? Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla motocyklisty?

BMW: nowy patent dotyczący sterowania motocyklem przy pomocy gestów
Szwajcarzy i Austriacy chcą zakazu dla zbyt głośnych motocykli!
Chciał jeździć bez kasku – zginął w wypadku!

Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami, a Ty masz w domu miłośnika motocykli? Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla motocyklisty? Spraw mu voucher na szkolenie motocyklowe od ADV Academy! Każdy motocyklista wie, jak istotną inwestycją w bezpieczeństwo jest doskonalenie techniki jazdy. Szkolenia motocyklowe to nie tylko zastrzyk wiedzy, którą kierujący pojazdem może zastosować podczas jazdy, lecz także idealna okazja do poznania innych fanów motocykli i dzielenia się z nimi doświadczeniem. 

Szkolenia motocyklowe z doskonalenia techniki jazdy motocyklem

Zarówno motocykl, jak i inny środek transportu, w przypadku osób mało doświadczonych lub nieznających prawidłowych technik kierowania pojazdem, może stać się zagrożeniem na drodze. Nawet bardzo doświadczeni kierowcy w sytuacjach stresowych mogą popełniać błędy, nie mówiąc już o osobach, które dopiero ukończyły szkołę jazdy na motocyklu. Każda wyrobiona umiejętność wymaga doskonalenia i ciągłej nauki, a uwierzcie, uczyć się jest czego! ADV Academy oferuje kursy doszkalające jazdę motocyklem w zakresie prowadzenia pojazdu zarówno na drogach publicznych, jak i gruntowych. W zależności od rodzaju szkolenia, instruktorzy wspólnie z uczestnikami pracują nad prawidłowymi nawykami i odruchami w czasie jazdy, panowaniem nad motocyklem w różnych warunkach i prawidłowym reagowaniem na zagrożenia. 

Rodzaje szkoleń z ADV Academy 

W szkole motocyklowej ADV Academy można znaleźć trzy rodzaje szkoleń z doskonalenia jazdy:

  1. Enduro Adventure – szkolenia dla głodnych przygód. Dwa dni zajęć teoretycznych i praktycznych w celu udoskonalenia techniki jazdy w terenie. 
  2. Jazda szosowa – doskonalenie jazdy w zakrętach w warunkach drogowych, składające się z 5 sesji. Na szkoleniu nie dopuszcza się szybkiej jazdy, dlatego przeznaczone jest dla tych bardziej odpowiedzialnych
  3. Jazda precyzyjna – szkolenie z doskonalenia jazdy przy prędkościach poniżej progu równowagi. Ostatni poziom zaawansowania posiada elementy Moto Gymkhany!

Wszystkie szkolenia prowadzone są pod czujnym okiem licencjonowanych trenerów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego uczestnika. Jeśli nie wiesz, jakie szkolenie wybrać, sprawdź voucher kwotowy – osoba obdarowana sama zdecyduje, na jaki kurs doszkalający się wybrać. 

Oprócz szkoleń, ADV Academy oferuje także wspólne zorganizowane wycieczki motocyklowe w Polsce i Hiszpanii, które zrzeszają miłośników jednośladów. Zajrzyj do ADV Academy (https://advacademy.pl/) i wybierz swój idealny prezent na Dzień Chłopaka!

Fot.: William Daigneault/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.