Toruń: tragiczny wypadek na skrzyżowaniu – nie żyje motocyklista…

OnetraceMOTOŚWIAT

Toruń: tragiczny wypadek na skrzyżowaniu – nie żyje motocyklista…

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Toruńscy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty i tramwaju.

Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Zmarł rekordzista prędkości na motocyklu
Motocykliści jednak w maseczkach? Sprawdzamy, co mówią przepisy!

Do zdarzenia doszło w środę, 28 kwietnia. Na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Czerwonej Drogi doszło do śmiertelnego wypadku. Motocyklista wjechał w bok tramwaju. 29-latka nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 20:42 na toruńskim skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Czerwonej Drogi. Jak wynika z ustaleń mundurowych, kierujący motocyklem Kawasaki ZX600 poruszającym się po środkowym pasie na ul. Kraszewskiego od strony ul. Bema prawdopodobnie nie dostosował się do obowiązującej sygnalizacji świetlnej i nie ustąpił pierwszeństwa tramwajowi.

Motocyklista został przewieziony do szpitala karetką pogotowia, jednak pomimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować życia 29-latka. Okoliczności wypadku ustalą śledczy, którzy rozpoczęli dochodzenie pod nadzorem prokuratury.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.