VOGE wkracza z przytupem na polski rynek

OnetraceMOTOŚWIAT

VOGE wkracza z przytupem na polski rynek

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chińska marka w końcu dotarła nad Wisłę. W ofercie producenta znajdziemy jak na razie trzy motocykle.

Kalifornijski Sondors pracuje nad elektrycznym motocyklem
Motocykl oczyszczający powietrze? Aether przesuwa granicę niemożliwego!
Elektryczna Luna wyprodukowana przez amerykański startup otrzyma wersję cafe racer!

To jedna z wschodzących marek jednośladów. O VOGE słyszymy od kilku ładnych lat z powodu doniesień o przygotowywaniu “skoku” na europejskie rynki. Branżowi eksperci zwrócili uwagę na ciekawą stylizację, rozwiniętą technologię oraz wysoką jakość.

Marka VOGE powstała z inicjatywy projektantów chińskiego potentanta motocyklowego Loncin Industrial Group Co. Ltd. w ciągu ostatnich kilku lat. Fabryka producenta znana jest z wytwarzania komponentów, silników oraz gotowych jednośladów między innymi dla BMW i MV Agusta. Teraz, chińczycy postanowili spróbować własnych sił w budowaniu jednośladów.

Na rynku europejskim VOGE zadomowił się już dwa lata temu, jednak dopiero w ostatnim czasie zdecydowano się na ekspansje wpływów marki o kolejne państwa Starego Kontynentu. Obecnie motocykle marki znajdziemy w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Rosja, Francja, czy Hiszpania.

(Fot. materiały prasowe)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.