Warszawa: motocyklistów zaatakowano gazem pieprzowym [NAGRANIE]

OnetraceMOTOŚWIAT

Warszawa: motocyklistów zaatakowano gazem pieprzowym [NAGRANIE]

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zachowanie mężczyzny uchwyciła kamera zamontowana na pokładzie jednośladu zlotowicza.

Przygotowanie motocykla do zimowania – nasze TOP5
Najlepsze tory dla motocyklistów w Polsce – sprawdź, gdzie warto się wybrać
Wrocław. Nocna celebracja z okazji wydania ostatniego Diavela 1260 Lamborghini

Porażająca sytuacja miała miejsce w ciągu ostatnich dni w stolicy. Grupa motocyklistów biorąca udział w corocznym wydarzeniu Moto Street Terror doświadczyła niezbyt miłej konfrontacji z prowokatorem.

Moto Street Terror to impreza, podczas której rzesza motocyklistów organizuje przejazd ulicami Warszawy. 24 lipca miała miejsce szóstka z kolei edycja zlotu. Frekwencja ponownie dopisała. Nie zabrakło jednak również kontrowersyjnych incydentów.

Sytuacja rozegrała się pod Rondem ONZ, gdzie motocykliści zatrzymali się na czerwonym świetle. To wtedy na pasy wtargnął mężczyzna, który zaczął pryskać gazem pieprzonym w stronę motocyklistów.

Co ciekawe, na filmie zarejestrowanym przez jednego ze zlotowiczów dokładnie widać moment, w którym prowokator ustawia kamerę, a następnie wkracza na przejście dla pieszych. Zobaczcie sami.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.