Warszawa: motocyklistów zaatakowano gazem pieprzowym [NAGRANIE]

Warszawa: motocyklistów zaatakowano gazem pieprzowym [NAGRANIE]
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Porażająca sytuacja miała miejsce w ciągu ostatnich dni w stolicy. Grupa motocyklistów biorąca udział w corocznym wydarzeniu Moto Street Terror doświadczyła niezbyt miłej konfrontacji z prowokatorem.

Moto Street Terror to impreza, podczas której rzesza motocyklistów organizuje przejazd ulicami Warszawy. 24 lipca miała miejsce szóstka z kolei edycja zlotu. Frekwencja ponownie dopisała. Nie zabrakło jednak również kontrowersyjnych incydentów.

Sytuacja rozegrała się pod Rondem ONZ, gdzie motocykliści zatrzymali się na czerwonym świetle. To wtedy na pasy wtargnął mężczyzna, który zaczął pryskać gazem pieprzonym w stronę motocyklistów.

Co ciekawe, na filmie zarejestrowanym przez jednego ze zlotowiczów dokładnie widać moment, w którym prowokator ustawia kamerę, a następnie wkracza na przejście dla pieszych. Zobaczcie sami.

(Fot. Pixabay)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wspomaganie kierownicy w motocyklach Yamaha – co warto wiedzieć?
Wspomaganie kierownicy w motocyklach Yamaha – co warto wiedzieć?
Yamaha zdecydowała się na rozpoczęcie prac nad rzeczą, która nie jest zbyt często spotykana w motocyklach. Mowa tu o wspomaganiu kierownicy, które wydaje się wręcz zbędne.
Kamizelka, kurtka, a może coś innego – jak wygodnie jeździć latem?
Kamizelka, kurtka, a może coś innego – jak wygodnie jeździć latem?
Dobranie odpowiedniej odzieży wierzchniej to nie lada wyzwanie dla każdego miłośnika wypadów motocyklowych. Ubierzesz za mało – może Cię przewiać, za dużo– przegrzejesz się. Jak znaleźć złoty środek?
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii  amerykańskiej marki
Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki
Pan America to nietypowy motocykl w drzewie genealogicznym amerykańskiej marki. Turystyk na każdą drogę, który rusza właśnie w nieznany sobie teren.
Ostatnie wpisy