Wrocław: policjantki odzyskały skradziony motocykl!

OnetraceMOTOŚWIAT

Wrocław: policjantki odzyskały skradziony motocykl!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wartość skradzionego motocykla oszacowano na ponad 30 tysięcy złotych!

Brazylijski motocyklista prowadzący w klapkach ucieka przed stróżami prawa [NAGRANIE]
Warszawa: motocyklistów zaatakowano gazem pieprzowym [NAGRANIE]
Gorzowscy motocykliści w walce o autodrom z prawdziwego zdarzenia

Złoczyńcy strzeżcie się! Na dzielnicy są nowe szefowe. Kradzieże motocykli to jedna z największych plag stolicy województwa dolnośląskiego. Najwięcej incydentów można zaobserwować przy okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Tym razem udało się odzyskać jednoślad…

Złodzieje stają się coraz bardziej bezczelni w swoich działaniach i przywłaszczają sprzęty pozostawione na strzeżonych parkingach czy w garażach. Późniejsze odnalezienie maszyny staje się niemal niemożliwe. Kluczowy jest szybki czas reakcji.

Ta sztuka udała się jednak dwóm funkcjonariuszkom ze Starego Miasta. Pomimo tego, że motocykl był wyposażony w aktywny system alarmowy i przeróżne zabezpieczenia – nie stanowiło to problemu dla amatora cudzego mienia. W sprawie kluczowe okazały się nagrania monitoringu, które pozwoliły namierzych podejrzanego. W trakcie interwencji, mężczyzna nie ułatwiał zadania policjantkom. Konieczne było użycie kajdanek oraz środków przymusu bezpośredniego.

Motocykl szczęśliwie wrócił do właściciela.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.