Spoty motocyklowe w Małopolsce w wakacje! Zobacz gdzie jechać!

WYDARZENIA
Spoty motocyklowe w Małopolsce w wakacje! Zobacz gdzie jechać!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon motocyklowy już się rozpoczął. Na drogach pojawia się coraz więcej fanów jednośladów, którzy korzystają z pięknej pogody i korzystnych warunków na drodze. W tym czasie organizowane są ciekawe wydarzenia motocyklowe w Małopolsce, na których można spotkać wiele ciekawych osób i zobaczyć bardzo oryginalne pojazdy. Zastanawiasz się, na jakie zloty motocyklowe najlepiej udać się w tym sezonie? W takim razie zapoznaj się z naszym zestawieniem.  

XXVI Steel Horses Meeting w Regietowie 2021

Jednym z popularniejszych spotów motocyklowych organizowanych w tym roku jest XXVI Steel Horses Meeting w Regietowie. Spotkanie to będzie miało miejsce 20-22 sierpnia. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wykupić wejście. W cenie biletu można zobaczyć pokazy jazdy konnej i powożenia. Odbędą się też różne koncerty. Dla wszystkich osób dostępna będzie parada motocyklowa, a także konkurs miss zlotu. Można też liczyć na pokazy motocyklistów. Dostępne będą ciepłe dania i zimne napoje. Na tym wyjątkowym spotkaniu każdy fan motoryzacji z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

I Rożnowski Rajd Zabytkowych Jednośladów

Impreza odbędzie się w czerwcu. Organizowana jest przez BaskidMoto. To impreza, na której można zobaczyć wiele ciekawych i zabytkowych jednośladów. Jest to spotkanie, w którym można przejechać się w kolumnie do Nowego Sącza. Takie wydarzenie z pewnością zrobi na wszystkich ogromne wrażenie i na długo zapadnie w pamięci.

V Stary Motór – Pasjonaci Gratów Proszowice

To kolejne spotkanie, które odbędzie się w tym sezonie. Organizowane jest specjalnie dla osób, które pasjonują się motocyklami wyprodukowanymi do 1989 roku. To spotkanie, na którym można dobrze się zabawić i spotkać wiele nowych osób, które podzielają Twoją pasję do jednośladów. W programie jest miejsce na konkurencyjne sporty, a także przejazd na wyczynowej trasie.

Motocyklowy RAJD 600-lecia Magnet

Nie można zapomnieć o imprezie, która organizowana jest dla osób, które lubią brać udział w konkurencjach na jednośladach. Należy dobrze przygotować się do tego spotkania, ponieważ do startu mogą być dopuszczone także osoby młodsze. Do startu konieczne jest okazanie dokumentów potwierdzających, że pojazd jest objęty polisą ubezpieczeniową OC, a co więcej, ma aktualne badanie techniczne. 

Okazuje się, że jest naprawdę sporo spotkań dla motocyklistów, na które warto się wybrać. Są to miejsca, w których można poznać wiele ciekawych osób i dobrze się bawić wśród fanów motocykli. 

(fot. pixabay.com)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakim zabiegom można poddać auto?
Jakim zabiegom można poddać auto?
Chcesz mieć auto dopasowane w stu procentach do swoich potrzeb? Zobacz, jakim zabiegom możesz je poddać, aby spełniało wszystkie Twoje oczekiwania.
Łożyska baryłkowe: Wielofunkcyjne rozwiązania dla precyzyjnych mechanizmów
Łożyska baryłkowe: Wielofunkcyjne rozwiązania dla precyzyjnych mechanizmów
Łożyska baryłkowe: Kluczowe rozwiązanie dla precyzyjnych mechanizmów. Odkryj, jak działają i jakie korzyści niesie ich stosowanie.
Co powinno znaleźć się w warsztacie samochodowym?
Co powinno znaleźć się w warsztacie samochodowym?
Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się na wyposażeniu warsztatu samochodowego? W artykule znajdziesz podsumowanie najważniejszych narzędzi i sposoby na ich praktyczną organizację.
Ostatnie wpisy