Premiera motocykli Energica RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy

MOTOŚWIAT
Premiera motocykli Energica   RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy włoskiej marki produkującej elektryczne motocykle doczekają się wersji RS. Inżynierom udało się poprawić jeszcze bardziej imponujące osiagi.

Elektryki wyróżniają się za sprawą swojego niespotykanego przyspieszenia. Włoski koncern postanowił zawiesić poprzyczkę jeszcze wyżej, a efektem prac jest wersja RS.

Energica zaopatruje w maszyny serię wyścigów MotoE – część rozwiązań wyścigowych znalazło swoje zastosowanie w motocyklach drogowych. Wersje RS będą wyposażone w nową elektronikę i komputer sterujący. Przełożyło się to na fenomalne osiągi, których dowodem jest przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 2,6 sekundy.

Co więcej, modele RS zostaną doposażone w wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, kontrolę trakcji, asystenta parkowania i tempomat.

(fot. materiały prasowe Energica)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne panele 3D do twojego ogrodu?
Jak wybrać idealne panele 3D do twojego ogrodu?
Poznaj porady ekspertów na temat wyboru idealnych paneli 3D do ogrodu. Wykorzystaj nasz poradnik, aby stworzyć niesamowicie trójwymiarową przestrzeń na swojej posesji!
Meble, które ułatwiają pracę w warsztacie
Meble, które ułatwiają pracę w warsztacie
akie meble najlepiej sprawdzą się w tej roli? Podpowiadamy!
Motocykl do 500cm3 za 10 000 złotych – co kupić?
Motocykl do 500cm3 za 10 000 złotych – co kupić?
Zakup pierwszego motocykl o większej mocy to ważne wydarzenie w życiu każdego motocyklisty. Potężna moc, większe gabaryty i ryk silnika. Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych modeli.
Ostatnie wpisy