Premiera motocykli Energica   RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy

OnetraceMOTOŚWIAT

Premiera motocykli Energica RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Włoska marka postanowiła pójść o krok dalej i zaoferować klientom rozwiązania znane z maszyn wyścigowych.

Honda dołącza do ofensywy na rzecz wymiennych akumulatorów do motocykli i lekkich pojazdów elektrycznych
Najlepsze kurtki motocyklowe na choppera
Honda: sprzedaż motocykli z serii NC przekroczyła rekordową granicę 1500 sztuk!

Miłośnicy włoskiej marki produkującej elektryczne motocykle doczekają się wersji RS. Inżynierom udało się poprawić jeszcze bardziej imponujące osiagi.

Elektryki wyróżniają się za sprawą swojego niespotykanego przyspieszenia. Włoski koncern postanowił zawiesić poprzyczkę jeszcze wyżej, a efektem prac jest wersja RS.

Energica zaopatruje w maszyny serię wyścigów MotoE – część rozwiązań wyścigowych znalazło swoje zastosowanie w motocyklach drogowych. Wersje RS będą wyposażone w nową elektronikę i komputer sterujący. Przełożyło się to na fenomalne osiągi, których dowodem jest przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 2,6 sekundy.

Co więcej, modele RS zostaną doposażone w wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, kontrolę trakcji, asystenta parkowania i tempomat.

(fot. materiały prasowe Energica)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.