Sezon motocyklowy tuż-tuż! Jakie imprezy czekają nas na początku 2022 roku?

WYDARZENIA
Sezon motocyklowy tuż-tuż! Jakie imprezy czekają nas na początku 2022 roku?
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wiosna już oficjalnie rozpoczęta! Przywitała nas długim okresem ciepłych dni, w których trakcie temperatura sięgała w niektórych miejscach Polski nawet i 26℃. Oznacza to, że już niebawem czas na pierwsze imprezy motocyklowe.

21 marca oficjalnie pożegnaliśmy kalendarzową zimę. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze, a dodatkowo za nami jest już także wiosenna zmiana czasu. Z tego powodu pora odkurzyć i przygotować motocykle, gdyż już niebawem odbędą się pierwsze imprezy w tym sezonie. 

Już 2 kwietnia odbędzie się rozpoczęcie sezonu z Rider Świdnica w Świdnicy, a także otwarcie sezonu w Drezdenku. Tydzień później z kolei tego typu imprezy odbędą się w Sopocie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Nieco później, bo dopiero 23 kwietnia 2022 roku, nowy sezon otworzą entuzjaści jednośladów z Wałbrzycha, Jaworzna oraz ze Szczyrku. Po drodze można także liczyć na takie eventy jak Warszawski Bazar Motocyklowy w dniach 9–10.04, a także Poznań Motor Show w dniach 7–10.04 oraz Wrocław Motorcycle Show w dniach 9–10.04.

Zdj. główne: Daniel Thürler/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Filipny. Tamtejszy rząd chce zakazać jazdy na motocyklu z pasażerem
Filipny. Tamtejszy rząd chce zakazać jazdy na motocyklu z pasażerem
Tamtejszy prezydent Rodrigo Duterte znany jest z kontrowersyjnych i ostrych przepisów, które mają uderzać w przestępczość i nie wiele wskazuje na to, by zaprzątał sobie głowę dobrem obywateli.
Jak szukać części do auta?
Jak szukać części do auta?
Gdzie szukać informacji o dostępności i kompatybilności? Jak unikać podróbek? Te wszystkie pytania są niezwykle ważne, gdy chcemy zadbać o bezpieczeństwo i długą żywotność naszego pojazdu.
VOGE wkracza z przytupem na polski rynek
VOGE wkracza z przytupem na polski rynek
Chińska marka w końcu dotarła nad Wisłę. W ofercie producenta znajdziemy jak na razie trzy motocykle.
Ostatnie wpisy