SklepOpon.com – opinie klientów o internetowym sklepie z oponami

SklepOpon.com – opinie klientów o internetowym sklepie z oponami
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Zakup opon to proces, który wymaga poświęcenia czasu na dobór odpowiedniego modelu. Istotny jest nie tylko rozmiar ogumienia oraz indeksy nośności i prędkości. Opony muszą być dopasowane do typu pojazdu – samochody o dużej mocy i sportowej charakterystyce prowadzenia wymagają innych gum niż małe auta miejskie, czy SUV-y. Poza tym trzeba także wybrać miejsce zakupu. Decydując się na kupno opon w internecie należy porównywać nie tylko ceny, ale również opinie o sklepach www. Jakie opinie ma jeden z największych sklepów internetowych z oponami – SklepOpon.com?

SklepOpon.com – zaufanie klientów zdobywane od 2006 roku

Marka SklepOpon.com jest obecna na rynku od 2006 roku. Początkowo sklep funkcjonował pod domeną sklepopon.pl, po roku zmieniono adres na sklepopon.com. Korzenie firmy sięgają schyłku lat 80. XX wieku, gdy jej założyciele otworzyli swój pierwszy serwis ogumienia w Krakowie. Obecnie właścicielem marki SklepOpon.com jest firma ENiS sp. z o.o. sp. k.

Opinie o jakości usług i produktów na SklepOpon.com

Całokształt opinii o SklepOpon.com w serwisie Ceneo przekłada się na bardzo dobrą ocenę sklepu – 4,5 gwiazdki. Ankiety wskazują, że zamówienia realizowane są w jeden dzień. Powinno to stanowić dosyć wiarygodne źródło o jakości usług – niezadowoleni klienci są bardziej skłonni do wyrażania opinii oraz zaznaczania przedłużającej się dostawy.

Patrząc na zamieszczone komentarze, rzeczywiście przeważająca większość jest pozytywna. Klienci wskazują na niskie ceny, profesjonalną pomoc w doborze modelu, oraz szybką dostawę.

Oczywiście część opinii jest negatywna. Sprzedając tak dużą ilość opon nie da się tego uniknąć. Branża oponiarska charakteryzuje się dużą sezonowością. W efekcie tego szczyt sezonu zimowego i letniego jest bardzo intensywny, przez co łatwiej wówczas o opóźnienia. Negatywne opinie dotyczą właśnie przedłużającej się wysyłki. Wśród komentarzy o SklepOpon.com w serwisie Ceneo pojawiają się informacje o wycofaniu opinii wskutek porozumienia sprzedającego i kupującego – sklep czyni starania, aby zrekompensować sporadyczne przypadki opóźnionej dostawy.

SklepOpon.com – opinie w Google

Większość opinii o SklepOpon.com zamieszczonych w Google potwierdza to, co mówią opinie serwisu Ceneo. Nabywcy cenią sobie nie tylko korzystne ceny, ale również łatwość obsługi sklepu, dostępność promocji i duże możliwości sortowania modeli ogumienia. Wielu z nich wskazuje również na przewagę oferty SklepOpon.com nad największą konkurencją serwisu.

Wśród negatywnych i neutralnych opinii w Google, podobnie jak w serwisie Ceneo, przewijają się komentarze o przedłużającej się wysyłce. Część z nich jednoznacznie opisuje jednak, że wina leży po stronie firmy kurierskiej. 

Opinie o SklepOpon.com podpowiadają, że nie należy obawiać się zakupów w tym serwisie. Zdarzają się przypadki wskazujące na opóźnienie wysyłki, ale zdecydowana większość recenzji mówi o wyjątkowo szybkim otrzymaniu zamówienia. Komentarze wskazują również, że na SklepOpon.com można najczęściej zakupić opony taniej niż u konkurencji, a czasem również uzyskać zwrot części wydanej kwoty dzięki organizowanym promocjom.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!
Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!
W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.
Żory. Policja poszukuje mężczyzny, który próbował ukraść jednoślad
Żory. Policja poszukuje mężczyzny, który próbował ukraść jednoślad
Każda informacja okaże się cenna dla żorskiej komendy policji. Czy znasz tego mężczyznę?
Jak wybrać odpowiednie nawozy i stymulatory dla roślin uprawnych?
Jak wybrać odpowiednie nawozy i stymulatory dla roślin uprawnych?
Poznaj sposoby na wybranie najkorzystniejszych dla twojego plonu nawozów i stymulatorów. Dowiedz się, jakie czynniki warto wziąć pod uwagę, by zadbać o zdrowie i rozwój roślin uprawnych.
Ostatnie wpisy