III Zlot forum Watahy 125+ – dlaczego warto się tam wybrać?

OnetraceWYDARZENIA

III Zlot forum Watahy 125+ – dlaczego warto się tam wybrać?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wataha 125+ to forum zrzeszające fanów motocykli o pojemności wynoszącej właśnie 125 centymetrów sześciennych. W maju tego roku odbędzie się III zlot tej grupy.

Jakie uprawnienia musisz mieć na trójkołowy motocykl?
Jak myć motocykl?
Wspomaganie kierownicy w motocyklach Yamaha – co warto wiedzieć?

W maju 2022 roku odbędzie się III Zlot forum Watahy 125+. Co to za wydarzenie, dla kogo jest przeznaczone i dlaczego warto się na nie wybrać?

Wataha 125+ to forum, które zrzesza fanów jednośladów z jednostkami napędowymi o pojemności 125 centymetrów sześciennych. Jak wskazuje plus w nazwie, nie oznacza to jednak, że nie można tam dołączyć, jeśli jeździ się mocniejszym motocyklem. Wymagany jest tylko szacunek do popularnych „stodwudziestekpiątek” i umiejętność dostosowania się do ich tempa. 

III Zlot forum Watahy 125+ planowany jest na dni 20–22 maja. Fani motocykli z silnikami 125 mają się wtedy spotkać na południu kraju, a dokładniej w Wolanach, które są położone pod Kłodzkiem i bardzo blisko granicy polsko-czeskiej. W przeszłości Wataha 125+ swoje zloty organizowała z kolei w Ustroniu oraz w Kruszwicy.

Zdjęcie główne: pixabay.com/SplitShire

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.