Oto chiński motocykl elektryczny – co powinieneś o nim wiedzieć?

OnetraceWYDARZENIA

Oto chiński motocykl elektryczny – co powinieneś o nim wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chińczycy chcą podbić Europę za pomocą swych motocykli elektrycznych. W tym celu powstała firma Alrendo. Jakie są jej motocykle?

Motocykl holujący ciężarówkę – porywanie się z motyką na słońce?
Czy to koniec sezonu motocyklowego? Sprawdzamy prognozę pogody na koniec września i początek października
Jak sprawnie przetransportować towar?

Chińska firma Alrendo chce podbić rynek europejski za pomocą swych motocykli elektrycznych. Czego można się spodziewać po ich produktach?

Alrendo to chińska firma, która powstała za sprawą grupy pasjonatów (tak przynajmniej siebie nazwali) i pochodzi z miasta Wuxi, które leży w okolicach Szanghaju. Pierwszym krokiem do podboju Europy ma być Alrendo TS Bravo. 

Alrendo TS Bravo jest motocyklem średniej klasy, którego głównym środowiskiem będzie miasto. Dysponuje on mocą rzędu 79 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 117 niutonometrów. Osiągnąć może prędkość rzędu 135 km/h, a w przypadku prędkości wynoszącej około 50 km/h na jednym ładowaniu można przejechać nawet ponad 400 kilometrów. Na taki zasięg pozwalają akumulatory o pojemności wynoszącej 14,3 kWh. Atrakcyjna jest cena wynosząca około 10 tysięcy euro. 

Zdj. głóne: Cozmcrae/commons.wikimedia.org

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.