Spoty motocyklowe w Małopolsce w wakacje! Zobacz gdzie jechać!

OnetraceWYDARZENIA

Spoty motocyklowe w Małopolsce w wakacje! Zobacz gdzie jechać!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zastanawiasz się, jakie spoty motocyklowe są w Małopolsce? Zapoznaj się z naszym zestawieniem imprez, które odbędą się w wakacje.

Skręcanie motocyklem – jak robić to płynnie i bezpiecznie?
Najciekawsze trasy motocyklowe na Mazurach – zobacz, gdzie się wybrać w sezonie!
Norton oficjalnie wraca do produkcji motocykli

Sezon motocyklowy już się rozpoczął. Na drogach pojawia się coraz więcej fanów jednośladów, którzy korzystają z pięknej pogody i korzystnych warunków na drodze. W tym czasie organizowane są ciekawe wydarzenia motocyklowe w Małopolsce, na których można spotkać wiele ciekawych osób i zobaczyć bardzo oryginalne pojazdy. Zastanawiasz się, na jakie zloty motocyklowe najlepiej udać się w tym sezonie? W takim razie zapoznaj się z naszym zestawieniem.  

XXVI Steel Horses Meeting w Regietowie 2021

Jednym z popularniejszych spotów motocyklowych organizowanych w tym roku jest XXVI Steel Horses Meeting w Regietowie. Spotkanie to będzie miało miejsce 20-22 sierpnia. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wykupić wejście. W cenie biletu można zobaczyć pokazy jazdy konnej i powożenia. Odbędą się też różne koncerty. Dla wszystkich osób dostępna będzie parada motocyklowa, a także konkurs miss zlotu. Można też liczyć na pokazy motocyklistów. Dostępne będą ciepłe dania i zimne napoje. Na tym wyjątkowym spotkaniu każdy fan motoryzacji z pewnością znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

I Rożnowski Rajd Zabytkowych Jednośladów

Impreza odbędzie się w czerwcu. Organizowana jest przez BaskidMoto. To impreza, na której można zobaczyć wiele ciekawych i zabytkowych jednośladów. Jest to spotkanie, w którym można przejechać się w kolumnie do Nowego Sącza. Takie wydarzenie z pewnością zrobi na wszystkich ogromne wrażenie i na długo zapadnie w pamięci.

V Stary Motór – Pasjonaci Gratów Proszowice

To kolejne spotkanie, które odbędzie się w tym sezonie. Organizowane jest specjalnie dla osób, które pasjonują się motocyklami wyprodukowanymi do 1989 roku. To spotkanie, na którym można dobrze się zabawić i spotkać wiele nowych osób, które podzielają Twoją pasję do jednośladów. W programie jest miejsce na konkurencyjne sporty, a także przejazd na wyczynowej trasie.

Motocyklowy RAJD 600-lecia Magnet

Nie można zapomnieć o imprezie, która organizowana jest dla osób, które lubią brać udział w konkurencjach na jednośladach. Należy dobrze przygotować się do tego spotkania, ponieważ do startu mogą być dopuszczone także osoby młodsze. Do startu konieczne jest okazanie dokumentów potwierdzających, że pojazd jest objęty polisą ubezpieczeniową OC, a co więcej, ma aktualne badanie techniczne. 

Okazuje się, że jest naprawdę sporo spotkań dla motocyklistów, na które warto się wybrać. Są to miejsca, w których można poznać wiele ciekawych osób i dobrze się bawić wśród fanów motocykli. 

(fot. pixabay.com)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.