Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

OnetraceWYDARZENIA

Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Kredyt na motocykl. Czy to się opłaca?
Bajaj najdroższą marką jednośladów na świecie
Awaryjne hamowanie motocyklem – w jaki sposób

Trzeba przyznać, że pandemia to idealny czas na wprowadzenia tego typu rozwiązań. Powoli przyzwyczajamy się do zdalnego załatwiania spraw. Suzuki postanowiło zawołać “sprawdzam” i otworzyć wirtualny salon.

Z powodu pandemii wiele salonów samochodowych i motocyklowych zostaje zamkniętych. W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Poza możliwością zdalnego skonfigurowania motocykla, Suzuki planuje przeprowadzać pełnoprawne premiery w wirtualnym świecie. Co ciekawe, możliwa będzie interakcja pomiędzy osobami odwiedzającymi nową platformę Suzuki.

(Fot. materiały prasowe Suzuki)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.