Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

OnetraceWYDARZENIA

Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Te jednoślady imponują pojemnością silnika! Zobacz prawdziwe potwory!
Już 10 kwietnia rusza Warszawski Bazar Motocyklowy!
Suzuki Marauder 125 – motocykl dla początkujących

Trzeba przyznać, że pandemia to idealny czas na wprowadzenia tego typu rozwiązań. Powoli przyzwyczajamy się do zdalnego załatwiania spraw. Suzuki postanowiło zawołać “sprawdzam” i otworzyć wirtualny salon.

Z powodu pandemii wiele salonów samochodowych i motocyklowych zostaje zamkniętych. W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Poza możliwością zdalnego skonfigurowania motocykla, Suzuki planuje przeprowadzać pełnoprawne premiery w wirtualnym świecie. Co ciekawe, możliwa będzie interakcja pomiędzy osobami odwiedzającymi nową platformę Suzuki.

(Fot. materiały prasowe Suzuki)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.