Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

OnetraceWYDARZENIA

Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Pożądane zachowania motocyklistów na drodze – oto nasze rady!
Indyjska marka Hero przed kolejnym rekordem sprzedażowym
Motocykle Harley-Davidson tańsze niż kiedykolwiek? To możliwe dzięki zawieszeniu sankcji!

Trzeba przyznać, że pandemia to idealny czas na wprowadzenia tego typu rozwiązań. Powoli przyzwyczajamy się do zdalnego załatwiania spraw. Suzuki postanowiło zawołać “sprawdzam” i otworzyć wirtualny salon.

Z powodu pandemii wiele salonów samochodowych i motocyklowych zostaje zamkniętych. W przeciwieństwie do konkurencji, Suzuki wyczuło niebywałą okazję na wprowadzenie eksperymentalnej usługi wirtualnego salonu motocyklowego.

Poza możliwością zdalnego skonfigurowania motocykla, Suzuki planuje przeprowadzać pełnoprawne premiery w wirtualnym świecie. Co ciekawe, możliwa będzie interakcja pomiędzy osobami odwiedzającymi nową platformę Suzuki.

(Fot. materiały prasowe Suzuki)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.