Onetrace

Marta Marek

Absolwentka filologii szwedzkiej. Miłośniczka książek i nauki języków obcych. Marzy o roadtripie przez Stany Zjednoczone.

Co powinno znaleźć się w warsztacie samochodowym?
Marta Marek 24 listopada, 2022
Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się na wyposażeniu warsztatu samochodowego? W artykule znajdziesz podsumowanie najważniejszych narzędzi i sposoby na ich praktyczną organizację.
Jak przetransportować auto?
Marta Marek 12 października, 2022
W artykule podsumowujemy popularne sposoby na przewiezienie pojazdu. Dowiedz się, na czym polegają różne rozwiązania i jaki sprzęt warto mieć w pojeździe.
Jakie regały powinny byc w magazynie?
Marta Marek 4 sierpnia, 2022
Zastanawiasz się, jakimi parametrami kierować się przy wyborze regałów magazynowych? Podpowiedzi znajdziesz w artykule.
Jaka przygotować pojazd do sprzedaży?
Marta Marek 28 marca, 2022
Zastanawiasz się, jak przywołać uwagę potencjalnych klientów? Zastosuj te porady, aby Twoje ogłoszenie o sprzedaży pojazdu zyskało większe zainteresowanie.
Leasing auta – wady i zalety
Marta Marek 1 grudnia, 2021
Co kryje się pod pojęciem leasingu samochodowego? Jakie płyną z tego korzyści? Czy leasing jest obarczony ryzykiem? Na te i inne pytania odpowiadamy w artykule.
5 / 5 WPISY
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.