BMW M3 – odkryj sportowy charakter serii M

MOTO MOTO
BMW M3 – odkryj sportowy charakter serii M
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

BMW M3 łączy ze sobą niesamowity styl oraz sportowy charakter, w efekcie czego samochody tej serii są wyjątkowe. Zapewniają one bardzo dużą wygodę podczas codziennej jazdy, a do tego są przepełnione sportowym charakterem, który potrafi dostarczać bardzo dużo przyjemności z jazdy. BMW M3 dostępne na rynku jest obecnie w kilku już wersjach, które różnią się od siebie parametrami oraz możliwościami. Dzięki temu każdy, kto chce zakupić wyjątkowy samochód, może wybierać spośród różnych wersji.

BMW M3 obecnie można dostać w wersji podstawowej oraz Competition. Różnią się one od sobą mocą jednostki napędowej. Oprócz tego klienci mogą zdecydować, czy samochód będzie miał napęd jedynie na tylną oś czy może na wszystkie koła. 

BMW M3 – wymiary

Najnowsza generacja BMW M3 mierzy 4,794 m. Dzięki przemyślanej konstrukcji taka długość samochodu zapewnia odpowiedni komfort wszystkim podróżującym. Oprócz tego, samochód posiada 1,903 m szerokości oraz 1,433 m wysokości. Jak więc widać, jest to całkiem zgrabny pojazd, co dodatkowo podkreślone jest za pomocą solidnie zaprojektowanej karoserii. Samochód posiada rozstaw osi 2,857 m. Zapewnia to bardzo dobre prowadzenie pojazdu, nawet przy dużych prędkościach. Auto posiada również przestronny bagażnik o pojemności 480 litrów. Pozwoli to zabrać najważniejsze rzeczy ze sobą w podróż. 

BMW M3 – dane techniczne

BMW M3 występuje na rynku w różnych konfiguracjach, jednak każda z nich posiada na pokładzie ten sam silnik. Podstawowa wersja M3 posiada silnik o mocy 480 KM i 550 Nm, co pozwala przyśpieszać do setki już w 4,2 s. BMW M3 Competition posiada wzmocnioną wersję silnika, która może pochwalić się mocą 510 KM i 650 Nm. Takimi samymi parametrami technicznymi może pochwalić się samochód M3 Competition xDrive, który przyśpiesza ze wszystkich wersji najszybciej. Sprint do setki w tym samochodzie zajmuje zaledwie 3,5 s. Wszystko to możliwe jest dzięki zaawansowanemu napędowi na cztery koła. 

Wygodna jazda

BMW M3 to samochód wyposażony we wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, jakie można znaleźć na rynku. Przekłada się to na wysoki komfort podczas jazdy. Możliwe jest to dzięki wielu systemom, które starają się dopasować do aktualnego stylu jazdy. Samochód posiada również precyzyjny układ kierowniczy oraz zawieszenie, które zapewnia komfort oraz sportowy charakter. Samochód posiada także na swoim pokładzie najnowsze oprogramowanie od BMW, które jest bardzo przejrzyste. 

Sportowy charakter i elegancja

BMW M3 to samochód bardzo elegancki, ponieważ nawiązuje pod wieloma względami to poprzednich modeli. Cała bryła samochodu została dokładnie przemyślana i zaprojektowana tak, aby samochód miał swój indywidualny charakter, będący połączeniem elegancji oraz motosportu. W efekcie tego, BMW M3 ma dwa różne oblicza. W zwykłym trybie jazdy jest wygodną i elegancką limuzyną. W trybie jazdy sport jest natomiast bardzo rasowym pojazdem wyścigowym, dającym bardzo dużo przyjemności z jazdy. Ten sportowy charakter serii M jest nie do podrobienia, dlatego warto poznać lepiej BMW M3. 

Najwyższa jakość

Niezależnie od wersji, BMW M3 jest wykonane z najlepszych materiałów. Autoryzowany serwis BMW M-Cars w Krakowie kompleksowo zajmuje się samochodami tego producenta, a szczególnie tymi z serii M. Dlatego każdy właściciel BMW M3 powinien poznać miejsce, jakim jest serwis BMW Kraków, ponieważ gwarantuje ono kompleksowe usługi. BMW M3, które będzie regularnie serwisowane, będzie działać bezproblemowo przez wiele lat, ponieważ zarówno silnik, jak i również skrzynia biegów to sprawdzone konstrukcje, które stworzono z myślą o samochodzie ze sportowym charakterem. Wszystko to przekłada się na to, że wrażenia z jazdy BMW M3 są naprawdę niesamowite, ponieważ ta sportowa limuzyna potrafi pokazać różne oblicza w zależności od tego czego aktualnie oczekuje kierowca w niej zasiadający. 

Fot.: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Płatne parkingi dla motocyklistów? Jak na razie tylko w Paryżu
Płatne parkingi dla motocyklistów? Jak na razie tylko w Paryżu
Pocieszający jest jednak fakt, że opłata dla motocyklistów będzie o połowę niższa od tej przewidzianej dla samochodów.
Poradnik kolekcjonera: Jak prawidłowo przechowywać i dbać o swoją kolekcję nasion konopi
Poradnik kolekcjonera: Jak prawidłowo przechowywać i dbać o swoją kolekcję nasion konopi
Dowiedz się jak odpowiednio przechowywać i pielęgnować swoją kolekcję nasion konopi do utrzymania ich jakości na dłużej. Poznaj specjalistyczne porady i triki, aby maksymalizować ich potencjał.
Śląsk. Skradziono zabytkowy motocykl!
Śląsk. Skradziono zabytkowy motocykl!
25-letni mieszkaniec Bąkowa oraz 28-latek z Goleszowa zostali schwytani przez mundurowych następnego dnia i przyznali się do postawionych zarzutów.
Ostatnie wpisy