Płukanka do paliwa TEC 2000 – kompleksowa ochrona samochodu

Płukanka do paliwa TEC 2000 – kompleksowa ochrona samochodu
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Samochód narażony jest na ogromne obciążenia praktycznie nieustannie. Jeżeli nie zapewnimy mu odpowiedniego wsparcia i ochrony, możemy spodziewać się szybkiej awarii lub spadku wydajności jednostki napędowej. Pozbądź się zanieczyszczeń i osadów z silnika za pomocą płukanki TEC 2000 Engine Flush i ciesz się komfortową jazdą! Sprawdź, jak działa nasz preparat i przekonaj się o jego skuteczności.

Jak działa płukanka do silnika TEC 2000?

Płukanie silnika jest ważną czynnością pielęgnacyjną – czysty silnik to większa moc, lepsze spalanie i ogólna wydajności pracy pojazdu. To doraźne efekty – na dłuższą metę ma też ogromny wpływ na długowieczność poszczególnych elementów. W silniku stale gromadzą się liczne zabrudzenia i osady będące efektem spalania, które utrudniają smarowanie, przez co metalowe powierzchnie ulegają zużyciu.

Jeżeli zależy ci na doskonałej kondycji Twojego samochodu, polecamy regularne stosowanie płukanki silnika TEC 2000 Engine Flush. Unikalna kombinacja skutecznych detergentów, preparatów czyszczących oraz środków smarnych pozwala na usunięcie wszystkich nieczystości z jednostki napędowej. Środek ten dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc i rozpuszcza osad osadzony na rowkach pierścieni tłokowych, kanałach magistrali olejowej czy popychaczach zaworowych. Płukankę znajdziesz na stronie https://tec2000.pl/produkt/engine-flush-plukanka-do-silnika/.

Uwolnienie tych kluczowych elementów pozwala na prawidłową pracę, co przekłada się na równe działanie silnika i większa moc. Dzięki pozbyciu się nagaru niwelujemy również emisję szkodliwych spalin i neutralizujemy działanie szkodliwych kwasów w oleju

Jak używać płukanki do silnika?

Jedna puszka płukanki TEC 2000 Engine Flush wystarcza na 4-5 L oleju w samochodach oraz 5-6 L oleju w motocyklach. Należy ją użyć zaraz przed wymianą środka na nowy – wlewamy ją bezpośrednio do miski olejowej. Następnie rozgrzewamy auto do normalnej temperatury i pozostawiamy na 15-20 minut. W tym czasie środek pracuje i pozbywa się zanieczyszczeń, które następnie usuniemy wraz ze starym olejem.

W ten szybki sposób jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowe czyszczenie silnika – niepotrzebne są do tego żadne specjalistyczne narzędzia i umiejętności. Po dodaniu nowego oleju auto jest gotowe do pracy na pełnych obrotach i ma zapewnioną maksymalną ochronę.
W naszej ofercie mamy też wiele innych dodatków do paliwa i oleju, dzięki którym usprawnisz działanie wszystkich układów w samochodzie. Przeznaczone są one zarówno do nowych modeli prosto z salonu, jak i wysłużonych jednostek napędowych. Sprawdź preparaty TEC 2000 – najlepsze dodatki do paliwa!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne panele 3D do twojego ogrodu?
Jak wybrać idealne panele 3D do twojego ogrodu?
Poznaj porady ekspertów na temat wyboru idealnych paneli 3D do ogrodu. Wykorzystaj nasz poradnik, aby stworzyć niesamowicie trójwymiarową przestrzeń na swojej posesji!
Parkowanie motocykla – jak to robić zgodnie z przepisami i kulturalnie
Parkowanie motocykla – jak to robić zgodnie z przepisami i kulturalnie
Jak wygląda parkowania motocykla pod kątem przepisów drogowych? Oto zasady, o których koniecznie musisz w tym kontekście pamiętać!
Trend. Producenci motocykli podnoszą ceny jednośladów
Trend. Producenci motocykli podnoszą ceny jednośladów
Indyjski producent motoryzacyjny poinformował jednak, że wspomniane działania mają na celu zainicjowanie programu oszczędnościowego, który przynajmniej częściowo zniweluje koszta związane z produkcją.
Ostatnie wpisy