Dodatki do benzyny – sposób na wydajny i czysty silnik!

Dodatki do benzyny – sposób na wydajny i czysty silnik!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Aby Twój samochód działał prawidłowo, należy o niego odpowiednio dbać. I nie chodzi tylko o j częste mycie, polerowanie karoserii, czy odkurzanie siedzeń. To wszystko sprawia, że prezentować się będzie bardzo ładnie, ale za jego funkcjonowanie odpowiadają systemy, których nie widzimy, a w szczególności serce Twojego auta, czyli silnik. Jeżeli liczysz na komfortową, płynną jazdę bez żadnych problemów to utrzymanie go w odpowiedniej kondycji jest kluczowe. Na szczęście dzięki innowacyjnym preparatom marki TEC 2000 jest to teraz zdecydowanie łatwiejsze.

W czym pomagają dodatki do paliwa?

Dodatki do benzyny i oleju napędowego pomagają utrzymać jednostkę napędową w odpowiedniej kondycji, poprawiając właściwości paliwa i czyszcząc silnik z różnego rodzaju zanieczyszczeń. 

Środowisko, w jakim pracuje silnik, nie należy do najprzyjemniejszych – wysoka temperatura i stale poruszające się metalowe elementy sprawiają, że jest on narażony na ogromne tarcie. Dodatki do paliwa usprawniają działanie całego układu paliwowego, dokładnie go czyszcząc i chroniąc przed negatywnymi skutkami stykania się poszczególnych komponentów.

TEC 2000 Diesel System Cleaner oraz TEC 2000 Fuel System Cleaner to dodatki, które mają świetne właściwości wiążące wodę i doskonale nadają się do pozbycia się zalegającej w silniku wilgoci. Zapewniają w ten sposób długotrwałą ochronę i pomagają przywrócić odpowiednie osiągi samochodu. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane w warunkach terenowych i są bardzo doceniane przez kierowców, oczy świadczą świetne opinie.

Silnik musi być czysty!

Żeby silnik działał prawidłowo, nie może być zabrudzony – wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia negatywnie wpływają na pracę poszczególnych elementów, co przekłada się na ogólny stan jednostki. Skąd mogą one brać się w silniku? Są to różnego rodzaju pyłki, piasek oraz wilgoć dostająca się z zewnątrz lub pozostałości po spalany w postaci osadów i nagaru. Ten ostatni jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ prowadzi między innymi do osłabienia właściwości smarnych oleju – bez odpowiedniej ochrony bardzo łatwo o uszkodzenie metalowych powierzchni.

Jak najłatwiej wyczyścić silnik – dobrym rozwiązaniem jest wizyta u mechanika, który rozbierze całą jednostkę i wyczyści dokładnie wszystkie elementy. Będzie nas to jednak sporo kosztowało i będziemy musieli oddać na jakiś czas samochód. Nie musimy wiec decydować się na taki krok – sięgnij po płukankę do silnika od TEC 2000 i samodzielnie przeprowadź czyszczenie

Nie wymaga to od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy oraz sprzętu. Wystarczy, że wlejesz środek do starego oleju, tuż przed jego wymianą i pozostawisz włączony silnik na około pół godziny. Następnie pozbądź się zużytego płynu eksploatacyjnego – wszystkie rozpuszczone zabrudzenia znikną razem z olejem.

Czysty układ napędowy przyczynia się także do zmniejszenia zużyciu paliwa, doskonale czyszczą dysze wtryskiwaczy i przywracając jego odpowiednie dawkowanie. W dłuższym rozrachunku pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy także tych, które przeznaczyć musiałbyś na drogie naprawy.  Poznaj pełną ofertę TEC 2000 i przekonaj się, że pielęgnacja samochodu może być niezwykle prosta!

Fot.: materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?
Francuzcy motocykliści znów ucierpią. Rząd wprowadzi opłaty za parkowanie jednośladów?
Decyzja szokuje, ponieważ w przeszłości Francja wprowadzała szereg ułatwień dla jednośladów, które zostały ochrzczone lekiem na miejskie korki i złą jakość powietrza.
Pokłosie wypadku na Mazowszu. 17-letni motocyklista śmiertelnie potrącił dziewczynę. Druga walczy o życie!
Pokłosie wypadku na Mazowszu. 17-letni motocyklista śmiertelnie potrącił dziewczynę. Druga walczy o życie!
Resuscytację rannej rozpoczęli mieszkańcy. 17-latce miała lecieć krew z ust i nosa. Wezwana karetka pogotowia zjawiła się za późno.
Największe targi motocyklowe na świecie – zobacz jak wyglądały
Największe targi motocyklowe na świecie – zobacz jak wyglądały
Historyczne targi motoryzacyjne to kopalnia wiedzy na temat czasów, które przeminęły. Zapraszamy do podróży w czasie do najważniejszych wydarzeń w branży!
Ostatnie wpisy