Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty

OnetraceMOTOŚWIAT

Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kłobuccy policjanci niezwłocznie podjęli działania i jeszcze tego samego dnia ustalili tożsamość kierującego samochodem osobowym oraz dokonali przeszukania w jego miejscu zamieszkania.

Efekt koronawirusa – Polacy i Niemcy przesiadają się na motocykle!
Kiedy oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego?
Motocykle sportowe na kategorię B – sprawdź nasze propozycje

Pasażer Forda oraz motocyklista postanowili wyjaśnic sobie kilka kwestii związanych z użytkowaniem dróg publicznych przez ostatniego. Nieoczekiwanie, kierujący jednośladem ucieka na widok wymierzonej w niego strzelby.

Na materiale wideo umieszczonym w sieci możemy zobaczyć motocyklistę wymijającego samochód. Jak się później okazało, manewr nie spodobał się kierowcy Forda i pasażerowi. Dwaj mężczyźni postanowili dogonić jednoślad i wytknąć rozwagę.

Nieoczekiwanie, kierowca Forda zaczął mierzyć do motocyklisty ze strzelby. Przestraszony motocyklista zaczyna uciekać. Brzmi jak scena z flmu akcji? To śląski dzień jak co dzień.

Jak się okazało, śląscy policjanci potraktowali sprawę bardzo poważnie i jeszcze tego samego dnia zidentyfikowali tożsamość mężczyzn. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, u którego zabezpieczono 3 przedmioty przypominające broń palną.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.