Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty

OnetraceMOTOŚWIAT

Dziki Zachód na Śląsku? Okoliczny szeryf celuje do motocyklisty

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Kłobuccy policjanci niezwłocznie podjęli działania i jeszcze tego samego dnia ustalili tożsamość kierującego samochodem osobowym oraz dokonali przeszukania w jego miejscu zamieszkania.

Parlament Europejski zabierze się za obowiązkowe przeglądy motocykli?
Kredyt na motocykl. Czy to się opłaca?
Żory. Policja poszukuje mężczyzny, który próbował ukraść jednoślad

Pasażer Forda oraz motocyklista postanowili wyjaśnic sobie kilka kwestii związanych z użytkowaniem dróg publicznych przez ostatniego. Nieoczekiwanie, kierujący jednośladem ucieka na widok wymierzonej w niego strzelby.

Na materiale wideo umieszczonym w sieci możemy zobaczyć motocyklistę wymijającego samochód. Jak się później okazało, manewr nie spodobał się kierowcy Forda i pasażerowi. Dwaj mężczyźni postanowili dogonić jednoślad i wytknąć rozwagę.

Nieoczekiwanie, kierowca Forda zaczął mierzyć do motocyklisty ze strzelby. Przestraszony motocyklista zaczyna uciekać. Brzmi jak scena z flmu akcji? To śląski dzień jak co dzień.

Jak się okazało, śląscy policjanci potraktowali sprawę bardzo poważnie i jeszcze tego samego dnia zidentyfikowali tożsamość mężczyzn. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego, u którego zabezpieczono 3 przedmioty przypominające broń palną.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
Nad SXO czuwa sxo.pl i ebrains.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.