Hybrydy: Kawasaki opatentowało nazwę E-BOOST. Czy to początek nowej ery?

OnetraceMOTOŚWIAT

Hybrydy: Kawasaki opatentowało nazwę E-BOOST. Czy to początek nowej ery?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

To jasny sygnał dla miłośników marki - Kawasaki kieruje swój wzrok ku rozwiązaniom przyszłości.

Rękoczyny przed bramką na A4. Kierowcy i motocykliście puściły hamulce [NAGRANIE]
Kulturalna jazda w grupie – jak się powinna odbywać?
Motocykl oczyszczający powietrze? Aether przesuwa granicę niemożliwego!

To może oznaczać tylko jedno – japońscy inżynierowie już wkrótce przedstawią projekt jednośladu wyposażonego w silnik hybrydowy. To kolejny krok koncernu w walce o potrzerwanie w nowej rzeczywistości.

Choć większość konkurencji romansuje z pomysłem motocykli elektrycznych, to Kawasaki postanowiło iść pod prąd i obrać inną strategie. Popularny producent motocykli wyścigowych ma za sobą udane próby związane z uruchomieniem pierwszego prototypu hybrydowego jednośladu.

Wiemy już, że o wyborze napędu będzie decydowała lokalizacja GPS. Dzięki nim, komputer wykryje czy poruszamy się w mieście lub na autostradzie i na podstawie zebranych danych odpali odpowiedni tryb. Automatyczne przełączanie się między napędem spalinowym, elektrycznym i hybrydowym? Czemu nie?!

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.