Licheń: kolejny zjazd motocyklowy doszedł do skutku pomimo zakazów

OnetraceMOTOŚWIAT

Licheń: kolejny zjazd motocyklowy doszedł do skutku pomimo zakazów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Trudno się dziwić. Spotkania towarzyskie to nieodłączny element społeczności motocyklistów.

Spoty motocyklowe w Małopolsce w wakacje! Zobacz gdzie jechać!
Ochraniacze na cruisera – czy zbroja to dobre rozwiązanie?
Benelli Leoncino 800: nie trafił jeszcze oficjalnie do Polski, a już został udoskonalony

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego za nami. Pomimo tego, że zazwyczaj podobna okazja związana jest ze zlotami i spotkaniami motocyklistów, to ostatni rok pozostawił wiele do życzenia pod tym względem. Po kontrowersyjnym spotkaniu w Częstochowie przyszła pora na Licheń.

Choć czysto teoretycznie zjazd w Licheniu został odwołany, to żadne rozporządzenie nie zabrania jazdy motocyklem i zatrzymania się w jednym miejscu. IX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu zostało wcześniej odwołane z powodu częstochowskich kontrowersji.

Pomimo tego, motocykliści zgromadzili się na przylegającym do Sanktuarium parkingu i wzięli udział w mszy świętej, w której według restrykcji sanitarnych mogło wziąć maksymalnie 350 osób. Co więcej, tradycyjne święcenie pojazdów nie doszło do skutku.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.