Śląskie motocyklistki w słusznym celu

OnetraceMOTOŚWIAT

Śląskie motocyklistki w słusznym celu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stowarzyszenie co roku wybiera cel, na który chcą przekazać pieniądze. W ramach swojej działalności zebrały już 150 tysięcy złotych.

Premiera Harleya Pan America 1250. To pierwszy tego typu motocykl w historii amerykańskiej marki
Stunt motocyklowy – co kryje się pod tą nazwą?
Honda planuje motocykl z wbudowanym dronem. Tego jeszcze nie było!

Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki po raz kolejny postanowiło wesprzeć potrzebujących. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczone na Śląskie hospicjum.

Jak wyjaśniła Izabela Piekło, prezes zarządu wspomnianego stowarzyszenia – pomysł kalendarza zrodził się wiele lat temu podczas jednego z naszych spotkań. Jesteśmy czynnymi motocyklistkami, jeździmy wiele, wiele lat na maszynach, spotykamy się i robimy różne rzeczy. Kiedyś wpadłyśmy na pomysł, by zrobić kalendarz – najpierw dla siebie, na ścianę. Ale później stwierdziłyśmy, że warto to wykorzystać na cele charytatywne i pomóc innym. I tak już pięć lat wydajemy kalendarz. Za każdym razem cel jest inny.

Koszt kalendarza zaczyna się od 35 zł – będzie go można nabyć w śląskich salonach motocyklowych, sklepach z akcesoriami motocyklowymi, lub zamówić wysyłkowo.

Warto wspomnieć, że motocyklistki samodzielnie zajmują się produkcją kalendarza – wymyślają koncepcję, szukają fotografa, makijażystki, pleneru i przede wszystkim modelek. Swoim działaniem wsparły już m.in. zpital Miejski w Sosnowcu, Szpital Miejski w Tychach, Dom Kulejących Aniołów w Piasku k. Pszczyny i Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Łącznie zebrały kwotę w wysokości 150 tysięcy złotych.

(Photo by Harley-Davidson on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.