Śląskie motocyklistki w słusznym celu

OnetraceMOTOŚWIAT

Śląskie motocyklistki w słusznym celu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stowarzyszenie co roku wybiera cel, na który chcą przekazać pieniądze. W ramach swojej działalności zebrały już 150 tysięcy złotych.

Policyjny pościg za motocyklem zakończony kontrowersją
Nowy Jork. Motocykle Harley-Davidson trafią do potrzebujących?
Motocykliści uwielbiają tam przyjeżdżać – te restauracje podbijają ich serca!

Stowarzyszenie Śląskie Motocyklistki po raz kolejny postanowiło wesprzeć potrzebujących. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczone na Śląskie hospicjum.

Jak wyjaśniła Izabela Piekło, prezes zarządu wspomnianego stowarzyszenia – pomysł kalendarza zrodził się wiele lat temu podczas jednego z naszych spotkań. Jesteśmy czynnymi motocyklistkami, jeździmy wiele, wiele lat na maszynach, spotykamy się i robimy różne rzeczy. Kiedyś wpadłyśmy na pomysł, by zrobić kalendarz – najpierw dla siebie, na ścianę. Ale później stwierdziłyśmy, że warto to wykorzystać na cele charytatywne i pomóc innym. I tak już pięć lat wydajemy kalendarz. Za każdym razem cel jest inny.

Koszt kalendarza zaczyna się od 35 zł – będzie go można nabyć w śląskich salonach motocyklowych, sklepach z akcesoriami motocyklowymi, lub zamówić wysyłkowo.

Warto wspomnieć, że motocyklistki samodzielnie zajmują się produkcją kalendarza – wymyślają koncepcję, szukają fotografa, makijażystki, pleneru i przede wszystkim modelek. Swoim działaniem wsparły już m.in. zpital Miejski w Sosnowcu, Szpital Miejski w Tychach, Dom Kulejących Aniołów w Piasku k. Pszczyny i Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Wojewódzkiego w Tychach. Łącznie zebrały kwotę w wysokości 150 tysięcy złotych.

(Photo by Harley-Davidson on Unsplash)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.