Sukces podkarpackiej akcji “Motocykl” – mundurowi skontrolowali 400. motocyklistów

OnetraceMOTOŚWIAT

Sukces podkarpackiej akcji “Motocykl” – mundurowi skontrolowali 400. motocyklistów

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W trakcie akcji "Motocykl", podkarpaccy funkcjonariusze wykryli ponad 100 wykroczeń!

Skręcanie ciężkim motocyklem – na co zwrócić uwagę?
Kulturalna jazda w grupie – jak się powinna odbywać?
Nowe BMW CE 04: bezgłośna zelektryfikowana rewolucja wśród miejskich jednośladów

Akcja miała miejsce w ubiegłą niedzielę na terenie województwa podkarpackiego. Tamtejsi funkcjonariusze policji przeprowadzali akcję mającą na celu skontrolowanie kierowców jednośladów. Wiemy już, że najczęstszą przyczyną kontroli było przekroczenie prędkości…

9 maja, Podczas akcji “Motocykl”, funkcjonariusze zwracali przede wszystkim na stan technicznych jednośladów oraz trzeźwość kierujących. Poza tym, kluczowym czynnikiem była również prędkość z jaką poruszali się motocykliści.

Jak przekazał rzecznik podkarpackiej komendy policji, skontrolowano w sumie 390 pojazdów i ujawniono 117 naruszeń. Najwięcej z nich, blisko połowa, dotyczyła przekroczenia dopuszczalnej prędkości. 12 wykroczeń dotyczyło niewłaściwego wyprzedzania lub omijania. Zaskakujący jest również fakt, że w aż 10 przypadkach, skontrolowani kierowcy nie posiadali wymaganych uprawnień!

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.