Sześcioosobowy motocykl? Poznajcie Böhmerland!

OnetraceMOTOŚWIAT

Sześcioosobowy motocykl? Poznajcie Böhmerland!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Czeskosłowacka marka pragnęła stworzyć konkurencyjną alternatywę dla samochodów i motocykli z koszem.

Harley-Davidson. Model XA – czyli amerykański motocykl z silnikiem boksera
Brytyjska marka BSA wróci do życia
Zero FXE: odświeżona wersja czy zupełnie nowy motocykl?

Čechie-Böhmerland w przyszłym roku zostanie oficjalnie stulatkiem! Te najdłuższe w historii fabrycznie produkowane motocykle powstawały w latach 1924-1939! Jak wyglądała motoryzacja przed II wojną światową?

Czeskosłowacka marka pragnęła stworzyć konkurencyjną alternatywę dla samochodów i motocykli z koszem. Gabaryty jednośladu sprawiały, że w sumie na pokładzie mogło się pomieścić aż sześć osób! Cztery na maszynie i dwie siedzące w koszu!

Motocykl ten to bardzo interesująca ciekawostka, którą powinni się zainteresować wszyscy miłosnicy jednośladów! Trudno wyobrazić sobie rodzinną przejażdżkę motocyklem, prawda?

(Von Original uploader was Piero at nl.wikipedia – Transferred from nl.wikipedia, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8262646)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.