Yamaha z atrakcyjnym prezentem. Do każdej 125-tki dorzuci voucher!

OnetraceMOTOŚWIAT

Yamaha z atrakcyjnym prezentem. Do każdej 125-tki dorzuci voucher!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Akcja pt. "Startuj z Dobrymi Nawykami" trwa. Klienci otrzymają darmowy voucher na 2 lub 4-godzinne szkolenie w zależności od tego, czy właściciel wybrał skuter bądź motocykl.

XSR125: Yamaha łączy klasyczny styl z modernistycznym podejściem do transportu
Motocykle sportowe na kategorię B – sprawdź nasze propozycje
Suzuki Marauder 125 – motocykl dla początkujących

Jak wiadomo, kierowcy samochodów mogą bez zbędnego pozwolenia jeździć na motocyklach do 125cm3 pojemności. Niemniej, Yamaha postanowiła zapewnić swoim klientom darmowe kursy pod okiem doświadczonego instruktora.

Według litery polskiego Prawa o ruchu drogowym, kierowcy legitymujący się prawem jazdy na kategorię B od co najmniej trzech lat mogą poruszać się jednośladami o pojemności silnika do 125 cm3 i mocy wynoszącej nie więcej niż 15 koni mechanicznych. Choć prawo tego nie wymaga, warto rozważyć chociażby krótkie szkolenie.

Z tego założenia wychodzi japoński koncern, który oferuje swoim klientom kupującym modele o pojemności 125cm3 darmowe kursy nauki jazdy na jednośladach. Akcja została nazwana „Startuj z Dobrymi Nawykami”. Każdy świeżo właściciel Yamahy otrzyma 2 lub 4-godzinne szkolenie.

(Fot. Pixabay)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.