Zloty motocyklistów w kwietniu i maju 2022 – zobacz nasze propozycje

OnetraceWYDARZENIA

Zloty motocyklistów w kwietniu i maju 2022 – zobacz nasze propozycje

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon motocyklowy nabiera coraz większego rozpędu. Pogoda dopisuje, więc warto sprawdzić najbliższe zloty. Na co można liczyć w kwietniu i maju 2022?

Niezwykłe motocykle Royal Enfield – firma wypuszcza je na jubileusz
Highway to Freedom – zlot na rzecz Białorusi odbędzie się na granicy!
Suzuki ucieka konkurencji – Japończycy otwierają wirtualny salon motocyklowy!

Wiosna na dobre się już rozpoczęła, a co za tym idzie, sezon motocyklowy nabiera rozpędu. Na jakie zloty można wybrać się w kwietniu i maju 2022 roku?

Zloty motocyklistów to świetne miejsce dla fanów jednośladów, którzy chcą poznać inne osoby mające tę samą pasję. Z tego powodu warto sprawdzić, gdzie można się wybrać już w kwietniu i maju 2022 roku. Temperatury na zewnątrz z pewnością zaczynają sprzyjać wycieczkom.

Sama końcówka kwietnia to jedne z ostatnich imprez otwierających sezon w tym roku. Odbędą się one między innymi w Wałbrzychu, Jaworznie, a także w Szczyrku. Na ostatnie wolne miejsca można także liczyć podczas kaszubskiego weekendu organizowanego przez MotoTrek. Ciekawym eventem może też być Moto Granie, które ma się odbyć 7 maja nad jeziorem Lubasz.

Zdj. główne: Christoph Höche/pixabay.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.