Zloty motocyklowe w drugiej połowie roku. Tam warto pojechać!

OnetraceWYDARZENIA

Zloty motocyklowe w drugiej połowie roku. Tam warto pojechać!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zloty motocyklowe cieszą się sporą popularnością ze względu na swój niepowtarzalny klimat. Oto lista najpopularniejszych eventów w 2022 roku.

Suzuki Intruder 1800 – dla kogo jest ta maszyna?
Sierpniowe zloty motocyklowe – będzie się działo [ZAPOWIEDZI]
Czy motocykliści mogą jechać koło siebie? Jak to robić bezpiecznie?

Zloty motocyklowe to miejsca, gdzie można spotkać prawdziwych fanów motocykli, a także zapoznać się z ich kulturą. Sprawdź, które miejsca będą centrum jednośladów w drugiej połowie tego roku!

Zloty motocyklowe w Polsce od lipca 2022 roku

Lato to idealny moment na cieszenie się jazdą jednośladem. Nic więc dziwnego, że w tym okresie zloty motocyklowe pojawiają się na eventowej mapie Polski w naprawdę sporej liczbie. Jakie wydarzenia należą do najciekawszych?

Z pewnością warto wspomnieć o Festiwalu Rock, Blues i Motocykle, który odbędzie się 7 lipca w Łagowie Lubuskim. W malowniczym Karpaczu zaś już 4 sierpnia będziemy mogli wziąć udział w 15. Polish Bike Week, podczas którego odbędzie się parada, a do wygrania będzie motocykl Harleya-Davidsona. Warto również wspomnieć o Moto Rock Festiwal, który będzie miał miejsce 19 sierpnia w Żywcu, a także o Bałtyckim Rajdzie Motocykli Zabytkowych w Łebie, który ruszy 22 września. W drugiej połowie roku miłośnicy dwóch kółek zdecydowanie nie powinni się nudzić!

Zdj. główne: Carnaby Gilany/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.