Motocykl Keanu Reevesa trafił do gry Cyberpunk 2077

OnetraceMOTOŚWIAT

Motocykl Keanu Reevesa trafił do gry Cyberpunk 2077

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Do najnowszej gry studia CD Projekt trafił Arch Method 143 - czyli pierwszy amerykański motocykl drogowy z ramą wykonaną z włókna węgłowego

Rękoczyny przed bramką na A4. Kierowcy i motocykliście puściły hamulce [NAGRANIE]
Gorzowscy motocykliści w walce o autodrom z prawdziwego zdarzenia
Polska Policja: blisko 500 nowych jednośladów uzupełni wyposażenie mundurowych

W ramach współpracy ze znanym gwiazdorem okazało się, że CD Projekt wpadło na pomysł wprowadzenia do gry motocykli produkowanych przez firmę aktora.

Keanu znany jest ze swojej pasji do motocykli. Niewielu zdaje sobie sprawę, że aktor założył firmę Arch Motorcycle, która wypuszcza wyjątkowe, ręcznie tworzone maszyny. W ofercie marki znajdują się jak na razie trzy motocykle.

Do najnowszej gry studia CD Projekt trafił Arch Method 143 – czyli pierwszy amerykański motocykl drogowy z ramą wykonaną z włókna węgłowego. Z karbonu wykonano także felgi, a samo nadwozie jest zbudowane z połączenia włókna węglowego i aluminium.

Jeżdząć maszyną po Night City od razu rzuca się w oczy logo firmy aktora. Twórcy gry zadbali o takie detale jak dźwięk silnika, czy elementy stylistyczne.

(Photo by Pier Marco Tacca/Getty Images)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.