Premiera motocykli Energica   RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy

OnetraceMOTOŚWIAT

Premiera motocykli Energica RS. Przyspieszają do setki w niecałe trzy sekundy

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Włoska marka postanowiła pójść o krok dalej i zaoferować klientom rozwiązania znane z maszyn wyścigowych.

Motocykle II wojny światowej – czym jeździły największe armie?
Piękne i nieznane trasy na Mazowszu – tam warto jeździć jednośladem
Policja odnalazła dziuplę złodziei. W tle części motocyklowe za 180 tysięcy złotych i czterech aresztowanych

Miłośnicy włoskiej marki produkującej elektryczne motocykle doczekają się wersji RS. Inżynierom udało się poprawić jeszcze bardziej imponujące osiagi.

Elektryki wyróżniają się za sprawą swojego niespotykanego przyspieszenia. Włoski koncern postanowił zawiesić poprzyczkę jeszcze wyżej, a efektem prac jest wersja RS.

Energica zaopatruje w maszyny serię wyścigów MotoE – część rozwiązań wyścigowych znalazło swoje zastosowanie w motocyklach drogowych. Wersje RS będą wyposażone w nową elektronikę i komputer sterujący. Przełożyło się to na fenomalne osiągi, których dowodem jest przyspieszenie do 100 km/h w zaledwie 2,6 sekundy.

Co więcej, modele RS zostaną doposażone w wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala, kontrolę trakcji, asystenta parkowania i tempomat.

(fot. materiały prasowe Energica)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.