Prof. Leszek Miszczyk zginął w wypadku motocyklowym

OnetraceMOTOŚWIAT

Prof. Leszek Miszczyk zginął w wypadku motocyklowym

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Profesor przez lata pieścił stanowisko kierownika Zakładu Radioterapii w Gliwicach. Wiadomość o śmierci wybitnego lekarza zszokowała środowisko medyczne.

Znany artysta, Leo Porfirio, połączył trzy rodzaje jednośladów!
Piekielnie szybki motocykl przewrócił SUV-a. Kulisy tragicznego wypadku
Benelli TRK 502 z rekordem sprzedaży po zaledwie sześciu miesiącach

Do wypadku doszło na Drodze Krajowej numer 88 w Gliwicach. Wybitny onkolog, prof. Leszek Miszczyk, zginął z powodu rozległych obrażeń. Profesor związany był z Centrum Onkologii w Gliwicach.

Do zdarzenia doszło pod wiaduktem na wysokości ul. Tarnogórskiej. To właśnie tam motocykl profesora zderzył się z pojazdem marki Toyota. Jak przekazały służby, motocyklista zmarł z powodu doznanych obrażeń.

Przedstawiciele śląskiego środowiska medycznego zwracają uwagę na rolę i status naukowy zmarłego w wypadku profesora. Prof. Leszek Miszczyk był cenionym lekarzem – zarówno przez współpracowników, jak i pacjentów.

(Fot. Policja)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.