Koniec sezonu motocyklowego – na jakie zloty warto się wybrać?

OnetraceWYDARZENIA

Koniec sezonu motocyklowego – na jakie zloty warto się wybrać?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sprawdź, kiedy i gdzie odbędą się najbliższe zloty motocyklowe. Sezon niedługo się skończy, jednak jeszcze kilka imprez czeka na miłośników jednośladów!

Święty Mikołaj jest motocyklistą
Isle of Man TT 2021 anulowane
Przygotowania do motozlotu – co sprawdzić i zabrać?

Sezon motocyklowy zbliża się ku końcowi. Warto jednak jeszcze zawitać na kilku ciekawych zlotach, które już niebawem. Gdzie dokładnie się odbędą? Sprawdź!

24-26 września – BMW Motorrad Days 2021 – Zieleniec k. Duszników-Zdroju

Impreza dla miłośników motocykli BMW. Trzy dni motoatrakcji, 180 km asfaltowej trasy turystycznej, 150 km trasy terenowej, nagrody, zabawy, premiera nowego modelu BMW Motorrad. To tylko kilka atrakcji, jakie czekają na uczestników i widzów!

2 października – Msza Św. w intencji tych, którzy odeszli w kościele w Starej Iwicznej

Zadbaj o to, aby godnie pożegnać wszystkich kolegów i koleżanki tragicznie zmarłych na motocyklach w sezonie 2021. Organizatorzy, czyli Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej oraz motocykliści z grupy Moto Iwiczna zachęcają do przybycia na motocyklach.

Zdjęcie główne: Roberto Nickson/pexels.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.