Onetrace

Jakub Repetowski

Jakub RepetowskiGdzie najchętniej jeździłby swoim motocyklem? Zdecydowanie w góry. To jego największa pasja, a na wycieczki zabiera często całą rodzinę. Kocha też motoryzację i literaturę. Copywritingiem zajmuje się natomiast od dwóch lat.

1 2 3 10 / 22 WPISY
Urządzenia do sprawdzania ciśnienia w oponach – czy warto je mieć?
Jakub Repetowski 13 grudnia, 2021
Nieprawidłowe ciśnienie w oponach nie wpływa jedynie na problemy przy prowadzeniu jednośladu. Dobrze jest więc mieć własny miernik do kontroli!
Czy pasażer na motocyklu może jechać po spożyciu? Sprawdzamy!
Jakub Repetowski 9 grudnia, 2021
Zastanawiasz się, czy po imprezie u znajomych możesz jedną z osób, która spożyła alkohol, odwieźć swoim motocyklem do domu? Co mówi prawo o jeździe z nietrzeźwym pasażerem?
Motocykle bez ABS – jak umiejętnie nimi jeździć?
Jakub Repetowski 6 grudnia, 2021
W Twoim jednośladzie nie ma systemu ABS. Co, gdy hamujesz, a nawierzchnia jest mokra? Strach pomyśleć, dlatego warto wiedzieć, jak umiejętnie jeździć motocyklem bez tego systemu.
LWG czy palce na bok – jak pozdrawiać innych motocyklistów?
Jakub Repetowski 25 listopada, 2021
Czy wiesz, co oznacza skrót LWG w świecie motocyklowym? Jak powinieneś pozdrawiać innego motocyklistę na drodze? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!
Honda VF500F – co warto wiedzieć o tym modelu?
Jakub Repetowski 23 listopada, 2021
Poznaj Hondę VF500F w całej okazałości. Motocykl produkowany tylko przez trzy lata. Niezawodna jednostka napędowa i nowoczesna stylistyka to jego główne walory. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?
Jazda motocyklem w korku — o tych zasadach pamiętaj!
Jakub Repetowski 18 listopada, 2021
Sprawdź, jakie są zasady omijania motocyklem samochodów stojących w korku lub na światłach!
Niezwykłe motocykle dla służb! Będą… latać?!
Jakub Repetowski 17 listopada, 2021
Latający motocykl, czyli Speeder, statek typu VTOL dla służb mundurowych. Wyjątkowy projekt, który jest już w fazie produkcyjnej. Poznaj więcej informacji o tej maszynie!
Statystyki wypadków motocyklowych w sezonie — podsumujmy!
Jakub Repetowski 4 listopada, 2021
Poznaj statystyki wypadków motocyklowych w sezonie 2021 udostępnione nam przez Komendę Główną Policji. Wiarygodne informacje dla zainteresowanych.
Chińczycy chcą wypuszczać motocykle w Europie. Co wiemy o tych maszynach?
Jakub Repetowski 28 października, 2021
Poznaj dwa nowe silniki chińskiego producenta Benda. Czy mają potencjał podbić europejski rynek, gdy trafią do motocykli tej marki?
Różne oblicza sportowych Suzuki – to jednoślady dla początkujących
Jakub Repetowski 21 października, 2021
Szukasz motocykla na pierwsze szlify za kierownicą jednośladu? W takim razie postaw na jeden z tych dwóch modeli sportowych marki Suzuki!
1 2 3 10 / 22 WPISY
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.