Sezon motocyklowy tuż-tuż! Jakie imprezy czekają nas na początku 2022 roku?

OnetraceWYDARZENIA

Sezon motocyklowy tuż-tuż! Jakie imprezy czekają nas na początku 2022 roku?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon motocyklowy można uznać za rozpoczęty. Wiosna już trwa, a ponadto przywitała nas naprawdę ciepłymi dniami. Jakie imprezy czekają entuzjastów na samym początku tegorocznego sezonu?

Kup motocykl Jamesa Bonda! Cudowny pojazd na sprzedaż
Zloty motocyklowe w sierpniu – Jasna Góra i nie tylko!
Największe zloty motocyklistów na świecie. Tam musisz się zjawić!

Wiosna już oficjalnie rozpoczęta! Przywitała nas długim okresem ciepłych dni, w których trakcie temperatura sięgała w niektórych miejscach Polski nawet i 26℃. Oznacza to, że już niebawem czas na pierwsze imprezy motocyklowe.

21 marca oficjalnie pożegnaliśmy kalendarzową zimę. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze, a dodatkowo za nami jest już także wiosenna zmiana czasu. Z tego powodu pora odkurzyć i przygotować motocykle, gdyż już niebawem odbędą się pierwsze imprezy w tym sezonie. 

Już 2 kwietnia odbędzie się rozpoczęcie sezonu z Rider Świdnica w Świdnicy, a także otwarcie sezonu w Drezdenku. Tydzień później z kolei tego typu imprezy odbędą się w Sopocie oraz Gorzowie Wielkopolskim.

Nieco później, bo dopiero 23 kwietnia 2022 roku, nowy sezon otworzą entuzjaści jednośladów z Wałbrzycha, Jaworzna oraz ze Szczyrku. Po drodze można także liczyć na takie eventy jak Warszawski Bazar Motocyklowy w dniach 9–10.04, a także Poznań Motor Show w dniach 7–10.04 oraz Wrocław Motorcycle Show w dniach 9–10.04.

Zdj. główne: Daniel Thürler/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.