Wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu 2022!

OnetraceWYDARZENIA

Wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu 2022!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Koniec sezonu motocyklowego zbliża się wielkimi krokami. Oto eventy, na których będziesz mógł go zakończyć z klasą!

Czy motocykliści mogą jechać koło siebie? Jak to robić bezpiecznie?
Zloty motocyklowe w drugiej połowie roku. Tam warto pojechać!
Jak jeździć w grupie z początkującym motocyklistą? Kilka ważnych zasad!

Sezon motocyklowy powoli dobiega końca. Warto więc rozejrzeć się za imprezami, na których można zwieńczyć pogodne dni na jednośladzie!

Najciekawsze wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu

Najwięcej motocyklowych eventów ma oczywiście miejsce w lecie – centralnej części całego sezonu. Nie oznacza to jednak, że w najbliższych tygodniach nie możemy wyczekiwać żadnych ciekawych imprez, które będą idealnym powodem, by zwieńczyć kolejny sezon z przytupem!

Jeżeli posiadasz zabytkowy motocykl bądź lubisz starsze konstrukcje, dobrym kierunkiem będzie z pewnością Łeba, gdzie w dniach 22–25 września odbędzie się Bałtycki Rajd Motocykli Zabytkowych. 1 października w Krakowie odbędzie się event Harley On Tour, zaś 25 września w wielu miejscach w Polsce odbywać się będą imprezy z okazji zakończenia sezonu – na przykład w Dębowcu, Przeczycy, Sochaczewie, Jodłówce, Jadownikach czy Jaworznie. Nadal więc jest w czym przebierać!

zdj.główne: Mohiuddin Farooqui/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.