Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!

OnetraceWYDARZENIA

Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Zloty motocyklowe to wręcz idealne miejsca do szerzenia swej pasji do motocykli, a także świetna zabawa. Jakie zloty czekają pasjonatów jednośladów w 2022 roku?

Motocykl z systemem poziomowania? Honda pokazała pierwszy egzemplarz!
Suzuki Intruder 1800 – dla kogo jest ta maszyna?
Wydarzenia motocyklowe na koniec sezonu 2022!

Motocykle to przepiękna pasja, którą warto się dzielić z innymi zapaleńcami, a nie ma lepszego na to miejsca niż zloty motocyklowe. Jakie wydarzenia czekają nas w 2022 roku?

Sezon jest już coraz bliżej i są za nami pierwsze dni w tym roku, w których temperatura w niektórych miejscach kraju osiągała nawet 15 stopni Celsjusza. Warto więc przygotować się już na to, co czeka nas niebawem, gdy zrobi się cieplej, a jednoślady wyjadą na ulice. Mowa oczywiście o zlotach. 

W 2022 roku można sezon rozpocząć w górach, a dokładniej w Szczyrku, gdzie w dniach 23–24 kwietnia odbędzie się regionalne otwarcie sezonu moto 2022. Czerwiec można z kolei spędzić w Rawiczu, gdzie odbywać się będą zloty Moto Niedźwiedź połączone z koncertami artystów. Jeśli marzy Ci się wycieczka poza granice kraju, warto pomyśleć nad odwiedzeniem Berlina. W stolicy Niemiec, a dokładniej na terenach Ogrodu Letniego Targów Berlińskich, w dniach 2–3 lipca odbędą się Motorrad Days 2022. 

Źródło: pixabay.com/Justacz

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Belus 1 rok temu

    Żadnych publicznych zlotów w PL.. Byłem na dwóch. W Opalenicy i w Polanowie. Pijane towarzystwo..wściekła muzyka, bójka w Opalenicy.. Smród tytoniu i tony śmieci rano.. Jakieś stragany ze skórzanymi gadżetami, ryk silników, spaliny..tzw. palenie gumu..jakiś relikt z poprzedniej epoki chyba.. No i obowiązkowo jakieś msze z czarnymi..

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.