Dodatki do benzyny – sposób na wydajny i czysty silnik!

OnetraceREKLAMA

Dodatki do benzyny – sposób na wydajny i czysty silnik!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Aby Twój samochód działał prawidłowo, należy o niego odpowiednio dbać. I nie chodzi tylko o j częste mycie, polerowanie karoserii, czy odkurzanie siedzeń.

Prowadzisz firmę transportową? Leasing samochodów ciężarowych jest dla Ciebie!
Sytuacje, kiedy lepiej jest oddać auto do skupu
Jak przewozić rower samochodem?

Aby Twój samochód działał prawidłowo, należy o niego odpowiednio dbać. I nie chodzi tylko o j częste mycie, polerowanie karoserii, czy odkurzanie siedzeń. To wszystko sprawia, że prezentować się będzie bardzo ładnie, ale za jego funkcjonowanie odpowiadają systemy, których nie widzimy, a w szczególności serce Twojego auta, czyli silnik. Jeżeli liczysz na komfortową, płynną jazdę bez żadnych problemów to utrzymanie go w odpowiedniej kondycji jest kluczowe. Na szczęście dzięki innowacyjnym preparatom marki TEC 2000 jest to teraz zdecydowanie łatwiejsze.

W czym pomagają dodatki do paliwa?

Dodatki do benzyny i oleju napędowego pomagają utrzymać jednostkę napędową w odpowiedniej kondycji, poprawiając właściwości paliwa i czyszcząc silnik z różnego rodzaju zanieczyszczeń. 

Środowisko, w jakim pracuje silnik, nie należy do najprzyjemniejszych – wysoka temperatura i stale poruszające się metalowe elementy sprawiają, że jest on narażony na ogromne tarcie. Dodatki do paliwa usprawniają działanie całego układu paliwowego, dokładnie go czyszcząc i chroniąc przed negatywnymi skutkami stykania się poszczególnych komponentów.

TEC 2000 Diesel System Cleaner oraz TEC 2000 Fuel System Cleaner to dodatki, które mają świetne właściwości wiążące wodę i doskonale nadają się do pozbycia się zalegającej w silniku wilgoci. Zapewniają w ten sposób długotrwałą ochronę i pomagają przywrócić odpowiednie osiągi samochodu. Wszystkie nasze produkty zostały przetestowane w warunkach terenowych i są bardzo doceniane przez kierowców, oczy świadczą świetne opinie.

Silnik musi być czysty!

Żeby silnik działał prawidłowo, nie może być zabrudzony – wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia negatywnie wpływają na pracę poszczególnych elementów, co przekłada się na ogólny stan jednostki. Skąd mogą one brać się w silniku? Są to różnego rodzaju pyłki, piasek oraz wilgoć dostająca się z zewnątrz lub pozostałości po spalany w postaci osadów i nagaru. Ten ostatni jest szczególnie niebezpieczny, ponieważ prowadzi między innymi do osłabienia właściwości smarnych oleju – bez odpowiedniej ochrony bardzo łatwo o uszkodzenie metalowych powierzchni.

Jak najłatwiej wyczyścić silnik – dobrym rozwiązaniem jest wizyta u mechanika, który rozbierze całą jednostkę i wyczyści dokładnie wszystkie elementy. Będzie nas to jednak sporo kosztowało i będziemy musieli oddać na jakiś czas samochód. Nie musimy wiec decydować się na taki krok – sięgnij po płukankę do silnika od TEC 2000 i samodzielnie przeprowadź czyszczenie

Nie wymaga to od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy oraz sprzętu. Wystarczy, że wlejesz środek do starego oleju, tuż przed jego wymianą i pozostawisz włączony silnik na około pół godziny. Następnie pozbądź się zużytego płynu eksploatacyjnego – wszystkie rozpuszczone zabrudzenia znikną razem z olejem.

Czysty układ napędowy przyczynia się także do zmniejszenia zużyciu paliwa, doskonale czyszczą dysze wtryskiwaczy i przywracając jego odpowiednie dawkowanie. W dłuższym rozrachunku pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy także tych, które przeznaczyć musiałbyś na drogie naprawy.  Poznaj pełną ofertę TEC 2000 i przekonaj się, że pielęgnacja samochodu może być niezwykle prosta!

Fot.: materiał prasowy Klienta

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.