Niezwykłe motocykle Royal Enfield – firma wypuszcza je na jubileusz

OnetraceWYDARZENIA

Niezwykłe motocykle Royal Enfield – firma wypuszcza je na jubileusz

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

120 lat w branży takiej jak motoryzacja to naprawdę długi okres. Z tego powodu Royal Enfield zdecydowało się to uczcić poprzez wypuszczenie na rynek dwóch edycji specjalnych swoich motocykli.

Zloty motocyklowe w 2022 roku – tam warto się wybrać!
Highway to Freedom – zlot na rzecz Białorusi odbędzie się na granicy!
Zloty motocyklowe w drugiej połowie roku. Tam warto pojechać!

Royal Enfield obchodzi swoje 120. urodziny, więc ta indyjska marka z brytyjską przeszłością zdecydowała się na wypuszczenie dwóch edycji specjalnych dla swoich modeli. 

Royal Enfield z pewnymi perturbacjami istnieje już od 120 lat. Wpierw była to firma pochodząca z Wielkiej Brytanii, lecz ta gałąź upadła w 1971 roku. Aktualnie istnieje jedynie indyjska firma, która została założona w 1955 roku i kontynuuje tradycje kultowego producenta po dziś dzień. 

Z okazji jubileuszu, jakim jest 120-lecie, Royal Enfield nagrodziło swoich fanów dwoma edycjami specjalnymi. Mowa tu o modelach Continental GT 650 oraz Interceptor 650. Otrzymały one limitowane czarne malowanie ze złotymi akcentami, wśród których znajdziemy między innymi ręcznie malowane linie. Całości dopełnia ciemny brąz obecny na siedzeniu oraz manetkach. Na każdy rynek Royal Enfield przygotowało 120 takich motocykli, po 60 z każdego modelu. Najpewniej sprzedadzą się one w Europie w mgnieniu oka.

Zdj. główne: emkanicepic/unsplash.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dot. cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Zmiany ustawień można dokonać w każdym momencie. Więcej szczegółów na podstronie Polityka prywatności.